Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek akkor ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor ha van egy fiú barátom aki tetszik, de ő az én legjobb barátnőmet szereti?

Figyelt kérdés

Már 3 éve egy osztályba járunk gimiben de csak most kerültem a sráchoz közelebb. Eleinte nekem nagyon bejött az egyik új fiú osztálytársunk és közelebb akartam kerülni hozzá ezért az egyik jó barátjával elkezdtem beszélgetni hogy tud e róla bármit hogy mi az ideálja vagy tud e valami tanácsot adni vele kapcsolatban.


Ez egészen jól ment egy hétig majd észrevettem órákon hogy nagyon bámulja legjobb barátnőmet és hát egyből utána meg is kérdeztem tőle hogy tetszik e neki és hát természetesen igent mondott. Ezután én is elkezdtem neki tanácsokat adni hogyan kerülhetne közelebb hozzá viszont azt tudni kell hogy legjobb barátnőmnek a srác külseje nagyon nem tetszik. Egy pár nappal később a pali ráírt barátnőmre és szembesülnie kellett azzal hogy igen neki más tetszik és erre azt találta ki hogy majd neki is ad tanácsokat a másik sráccal kapcsolatban és így közelebb kerülhet hozzá. Ez így is történt.


Eközben én egyre és egyre jobban azt éreztem hogy féltékeny vagyok és nagyon zavar hogy belé szerelmes pedig nekem a srác külsőre nagyon nem jön be viszont ha lehet mondani belülről majdnemhogy tökéletes. Tud főzni, otthon besegít a házimunkában, nagyon kedves, a vicceitől földön fetrengve nevet mindenki, nagyon okos de tényleg mindent is tud, a tanárok kedvence és még sorolhatnám.....


Szerintetek ebben a helyzetben mit tehetnék? Mondjam el neki esetleg vagy inkább hagyjam annyiban? Az a legnagyobb baj hogy nem is a külsejébe szerettem be hanem egyre jobban a személyiségébe és egyre csak rosszabbul érzem magam ahogy a legjobb barátnőmmel egyre közelebb kerülnek viszont ugye őt sem akarom ezzel megbántani vagy bármi... Mit tegyek???


2023. okt. 20. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén őket, többet ne barátkozz egyikükkel se. Egyébként nem vagy szerelmes, csak az elérhetetlen után tocsogsz.
2023. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvass szépirodalmat.
2023. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.
2023. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez csak a szerelem utáni vágy, nem a szerelem. Aranyos gyerek vagy még, majd jön az igazi érzés is, ez nem az. Engedd el.
2023. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!