Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elfordult olyan valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfordult olyan valakivel, hogy vonzódott a szomszédjához? Esetleg lett is valami belőle?

Figyelt kérdés
Decemberben fog beköltözni a mellettünk levő lakásba egy velem egykorú srác. Már 2x találkoztam vele és nagyon helyesnek és kedvesnek találtam. Nincs barátnője, mert sokszor kihasználták mert túl jólelkű és jól keres. Hála istennek én sem keresek rosszul, de amíg sokkal kevesebbet kerestem, akkor se érdekeltek az anyagiak. Egyenlőre csak szimpi nekem a srác, meg helyesnek találom. Érdekelne kinek mi a tapasztalata a szomszéddal való viszonnyal? 23/L

2023. okt. 22. 20:43
A kérdező szavazást indított:
Jó tapasztalataim vannak
Rossz tapasztalataim vannak
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lett semmi mert a nárci párom szomszédja a srác.

Szóval a párommal baromi rossz kapcsolatunk volt (mivel nárci barom), és nála a szomszédsrác viszont meg teljesen ill rengeteg mindenben olyan mint én.(csendesebb típus aki nehezen halad az életben, amolyan "elanyátlanodottabb", egymás sorstársai is lehettünk volna hogy összefogunk es ketten könnyebb, egy rakat perspektíva volt az egészben)

Viszont a nárci párom miatt rám se mert nézni eleve, hozzám se mert szólni (ellenben más pasikat az se zavar ha egy nőnek barátja van akkor is nyomul, ebbol.is látszik hogy ő az a normálisabb tisztelettudóbb típus is), szerintem még rám se mert gondolni sem hogy talán én meg ő, de szingli is volt és szeretethiányos is.

És a párom miatt én sem mertem hozzá sem szólni..

Igy kb a nevét sem tudom. Mióta szakítottunk meg nem kopogok már fel hozzá meg nem csinálok olyat hogy kóddal zárt lépcsőházba valahogy bejutok játha otthon van és csöngetek. Meg ő amugy ebbol az egészből semmit nem vág hogy nekem ö tetszik.

Meg úgy tré is lenne hogy szakitok egy pasival aztán átmegyek a szomszédba felajánlani magam vagy hogy?


Na és így elmentünk egymás mellett az életben:(

2023. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező kétszer taliztál vele, honnan az izéből szeded, hogy ilyen-olyan? Előbb őt kéne megismerni és majd te eldöntöd, hogy milyen. Nem más szavaira adni teljes mértékben. Másrészt nem gondolod, hogy előre szaladsz? Honnan szeded, hogy az esete vagy? Miért alapozol ismét anonim oldalon más emberek véleményére ha olyan jó lélek? Akkor jól kéne végződni, nem? Harmadik dolog te rajtad mit segít mások tapasztalatai ha ti nem mi/ők vagytok? Látni, hogy fiatal vagy. Semmi érettség nincs benned. Inkább hagyd békén, mert te teszed tönkre őt ha tényleg áldott jó lélek...
2023. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
A szomszéd csajszinak valóban szép feneke van, de azért emberileg nem vonz. Max lehetne egyet rejszolni suttyomban, de az meg milyen dolog már...
2023. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem, itt szinte csak öregek vannak, meg egy kövér és családos csaj, és ennyi.
2023. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is szinte csak nyuggerek laknak,szóval kizárt!...😀
2023. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem tudom számolni, hogy hányszor fantáziáltam arról, hogy hogyan nyalnám remegésig a szomszéd lányt, vagy ha kevésbé vagyok kanos, akkor simán csak arról is, hogy ilyen jó lenne vele összebújva csókolózni, kézenfogva sétálni. De tudom, hogy nem működne. Nem azért, mert hogy szomszéd, hanem azért, mert sok dologban túlságosan különbözőek vagyunk.
2023. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!