Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnál ha szexkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha szexkapcsolatban a nő születésnapodra venne neked ?

Figyelt kérdés

Egy Hugo Boss eredeti bőr szíjat( 30 ezer) egy Tommy Hilfiger sapkát, egy bögrét , egy pár vicces zoknit és egy képeslap is lenne a dobozban amin szerelmes üzenet áll.


Csak szexkapcsolat, az is nagyon mérgező. Kesze kusza ...

Én többet szeretnék, ő egyenlőre nem.

Ez már túlzás ?

Te elfogadnad egyáltalán?


2023. okt. 26. 21:11
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Azt hozzá teszem hogy külföldön élünk úgyhogy össz vissz 100 euró kb az egész . ( A szíj akciós volt )

Amúgy abszolút nem sajnálom rá a pénzt , egy évben egyszer van és ha mindenki más szánalmasnak tart ,én akkor is tiszta szívből fogom neki oda adni

2023. okt. 26. 21:13
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Mindig kiderül hogy mégis van lejjebb.
2023. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
tudnám, hogy rohadtul nem ismer, hogy ilyen sz@rokt vásárol nekem ajándékként.
2023. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezek miért szarok ? Nem kedves kis ajándék ?
2023. okt. 26. 21:25
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szánalmasnak érezném magam, de ha te nem, akkor hajrá.
2023. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ez ilyen utolsó próbálkozás, búcsú ajándék is egyben

Ha ezek után sem lesz semmi akkor hagyom

2023. okt. 26. 21:31
 7/17 A kérdező kommentje:
Még talán egy kis bűntudatot is keltek majd benne
2023. okt. 26. 21:33
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra furcsa, ha az ilyen anyagias ajándékok jelentik valaki számára a tényezőt egy kapcsolatban. Miért nem lehet megbeszélni a dolgokat? Ha az nem megy, akkor a Hugo Boss szíj majd megoldja a gondokat? Tudom, ahányan vagyunk, annyi féle, de nekem teljesen idegen ez a világ.
2023. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igazából kapcsolatnak indult de mindketten elrontottuk, főleg én.

Ezért ő eldöntötte hogy legyen csak szex,,én pedig bele mentem.

Minden nap tartjuk a kapcsolatot whatsappon,ha van rá lehetőség találkozunk is.

A találkozók az utóbbi időben csak a szexről szólnak ,ma először van úgy hónapok után hogy átjön este vacsorázni, beszélgetni úgy hogy szex nem lesz belőle . ( épp nem megy )


Gondoltam egye-fene, veszek neki valamit aminek talán örül mert ő nem igazán költ magára , nincsenek szép ruhái,sem márkás dolgai.

Ezek a dolgok egy ideig megmaradnak és talán eszébe jutok ha néha felveszi azt a szijat vagy azt a sapkát.

Valamint mindig azt mondja hogy nem vagyok elég jó hozzá,nem banok szépen vele, úgyhogy ezzel is a szeretetemet szeretném kifejezni.


Nyilván nem csak ilyen anyagias dolgokkal.

Főzök neki ma este ,kedves leszek aztán ha ezek után sem változik a statuszom a szemében akkor megszakitom vele a kapcsolatot

2023. okt. 27. 09:19
 10/17 anonim ***** válasza:

Édes élet a hanyatló nyugaton. Csak épp társat nem találtok. Egy szemeberrel van is valami. Az is mérgező meg csak szex kapcsolat. Ez aztán az élet...


Úgysem hagyod ott mert nincs ki megb....on.

2023. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!