Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 nap alatt kiszeretett belőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 nap alatt kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy lánnyal, akivel nemrégiben találkoztunk is. Az első randi nagyon jó volt, adta a jeleket végig, nagyjából 1,5-2 óra után már el sem engedtük egymás kezét. Már elkezdte tervezni a szülői bemutatást, közös programokat, ki lett mondva többször is, hogy immáron együtt vagyunk. Ennek ellenére, az első randi után 3 nappal valami megváltozott. Azt mondja, hogy nincs meg "az az érzés, valami hiányzik". Részemről nem történt semmi változás, ugyanolyan vagyok mint az elején.


Van olyan, hogy nincs szikra 2 ember között, de akkor az elejétől kezdve nincsen. Nekem ez felfoghatatlan, hogy 3 nap alatt mi változott, vagy minek kéne lennie ennyi idő után. 22 éves, nagyon értelmes lányról lenne szó.


Leginkább lányok segítségére lenne szükségem, de srácok tapasztalataira is kíváncsi lennék.


Köszi a segítséget! :)


23/F



2015. máj. 31. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

3 nap alatt bele se lehet senkibe szeretni, kezdjük itt.


Szóval valami hibádzik a történetedben:D

2015. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
elkezdte reálisan látni a dolgokat
2015. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az élő találkozás után gondolkodott el, hogy mi mégsem tetszik, a kézfogás meg pillanat heviben történt, mint mikor a fiuk lefektetik a csajt, ölelik, csókolják, aztán el vannak tünve.... sajnos egy találkozás semmihez sem elég.

25l

2015. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, nőként. Az első randin nem volt szikra, de kizáró ok sem, úgyhogy próbáltam pozitívan állni a dologhoz, fogadtam a férfi közeledését, kézenfogva sétáltunk, stb.

De az elválás után nem éreztem, hogy különösebben vonzódnék hozzá, nem tudtam elképzelni a folytatást. Pár napig még próbáltam valami kellemes érzést kicsiholni magamból, de nem ment. Van ilyen.

(Megjegyzem, a férfival semmi nem gond nem volt, külsőre nem taszított, minden stimmelt vele, ezért nem utasítottam el rögtön az elején, de az a fránya "kémia"... na az hiányzott.)

2015. jún. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem az a furcsa, hogy az első randin volt szikra. Nem olyan "miért ne" érintések voltak azok, hanem amolyan "istenem, de JÓ". Ez többször mondta is...


Az első randi után többször mondta, hogy alig várja, hogy ismét lásson és velem lehessen. Ezt éreztem is az alapján ahogyan beszélhettünk.


Azt mondja, hogy nehéz időszakon megy keresztül, sok dolog zuhant a nyakába. Lehetséges, hogy csak ez a baj? Rossz időben találkoztunk?

2015. jún. 1. 07:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neten ismerkedtél vele, lehet máshogy látott téged a képeken, és nem merte bevallani személyesen élőben hogy bocs de nem. Nekem volt már hasonló történetem. Azt írtad, hogy egy értelmes lányról van szó. Hát nem, nem értelmes az ilyen ember.
2015. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

# 5

A leírtak alapján két tippem van:

Az egyik, hogy a "jaj Istenem, de jó" szövegekkel önmagát is győzködte, mert akinek tényleg jó, annak nincs szüksége ezt ismételgetni, hanem egyszerűen csak élvezi.


A másik, hogy valamilyen belső gát van benne, megijedt a saját érzéseitől, a kapcsolat lehetőségétől.


Bármelyik is legyen: az ilyen "nehéz időszakom van" szöveg csak kifogás, akit elragadnak az érzelmek, az a nehéz időszakban inkább támaszként tekint a kapcsolatra, nem teherként.

2015. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!