Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek előfordulhat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előfordulhat, hogy két embert, akik egykoron egy párt alkottak, az élet újra összehoz és ismét szerelembe esnek?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy ha a szerelem egyszer elmúlt / a láng kialudt, akkor azt már nem lehet többé visszahozni. Egyetértetek ezzel a gondolattal?

Volt már esetleg részetek olyanban / láttatok -e már olyat az ismerőseitek körében, hogy egy pár szétment, az élet azonban néhány hónap/év után újra összesodorta őket és ismét egymásra találtak? Hiszen az emberek (jó esetben) folyton változnak, így én elképzelhetőnek tartom, hogy ami egy adott életszakaszban nem működött, az egy másikban viszont simán működhet. Ilyenformán szinte mintha két új ember szeretne egymásba.



2023. nov. 2. 22:01
A kérdező szavazást indított:
igen, előfordulhat
nem, (szinte) kizárt
37 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem szeretsz bele kétszer ugyanabba a személybe, mert hiába "új" számodra akkor is ő az! Az "új" egy kis részébe essel bele esetleg.


(Olyan létezik, hogy igazán nem szerettél ki belőle sohasem. De az teljesen más tészta.)

2023. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem abban az esetben lehetséges, ha alapvetően mindkét félben megvan a fejlődni akarás.


Én például egyetlen exemmel sem tudnám elképzelni újra. A legutóbbi egy toxikus kapcsolat volt, rengeteget tanultam menet közben, utólag meg már minden világossá vált. Ő ugyanúgy nem ért semmit, szóval a kérdésedre a válasz, hogy nem biztos, hogy másodjára pozitívabb kimenetele lesz az egésznek.

2023. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is az ex, azért ex mert már valamiért nem működött. Még ha nem is én szakítottam, idővel már elvből sem békültem volna ki.
2023. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyat már láttam sokszor, hogy mivel a kutyának nem kellettek, jobb híján megint összejöttek.
2023. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

"Hiszen az emberek (jó esetben) folyton változnak, így én elképzelhetőnek tartom, hogy ami egy adott életszakaszban nem működött, az egy másikban viszont simán működhet."


Az embernek az alapvető személyisége nem változik.

Szerinted miért van itt az oldalon is ennyi "sikertörténet"?

Pl panaszkodnak, hogy a párjuk renyhe, nem tenne arébb semmit. Ha az egyik nem takarítana megenné a kosz őket. Nah most szerinted, ha szakítanának, és újra összejönnének valami csoda folytán pár évvel később megváltozna és nem lenne lusta?

Nagyon kicsi a valószínűsége....

Vagy másik példa nem működik a szexualitás köztük, mert az ürgének csak a saját kielégülése számit.

Egyik példában szereplővel sem érdemes foglalkozni, nem még újra összejönni.

2023. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm gimisként szerelmes volt a kezdő tanárnőbe. Harminc évre rá újra találkoztak, összeházasodtak.

Másik barátom egybekelt gimis szerelmével, aztán kiderült, a nő csak utazgatni akart, professzorfeleség akart lenni, amikor ez nem jött össze, váltak. A csaj már gimiben két vasat tartott a tűzben.

Szóval sokminden előfordul, ilyen is, olyan is.

2023. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy a mai világban bármi megtörténhet.
2023. nov. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem pont a változás volt az akadály?
2023. nov. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi itt vagyunk.

Soha nem gondoltam volna, hogy összejövünk újra, mert nyomós okom volt szakítani. Aztán 4 év múlva egymásra találtunk mègis újra és azóta boldog házasságban élünk és várjuk a kisbabánkat.

2023. nov. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismeretlen dolog ez. Liz Taylor és Richard Burton, vagy például Mikszáth Kálmán.
2023. nov. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!