Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat olyan, hogy valaki sosem talál magának párt?

Figyelt kérdés
Csak telnek az évek és már reménykedni se tudok, elképzelni se tudom, hogy valaha nekem is lesz kapcsolatom. Nem tudom már mihez kellene kezdenem, hogy javuljon a helyzet és nekem is lehessen valakim, akit szerethetek.
2014. jan. 16. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
elő
2014. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
El kell fogadni a sorsot.
2014. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
önbizalom kérdése
2014. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem sem volt még senkim így 20 évesen
2014. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, lökjétek csak még mélyebbre a tárgyilagos és végleges, a bíróság kis kalapácsának koppantásához hasonlatos hangzatú "igen"-ekkel.


Kérdező, lehet, hogy van olyan, hogy valaki sokszor megpróbál valaki mellett élni, de egyszerűen nem jön össze.. De olyan nincs, hogy soha ne szerethetnél senkit.

Én is abban a biztos hitben ringattam a napjaimat, hogy megrögzött különcként soha nem fog rám találni a Nagy Ő, főleg, hogy elég visszahúzódó vagyok, és a sok emberrel tömött helyeket messzire kerülöm, és most mégis: van valakim, akit szeretek, tisztelek, és mindebben viszonzásra lelek.

El fog jönni a te időd is.

2014. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, hogy valakit szeress, annak nem lesz jó vége, mert ha lesz is barátnőd az ezzel visszaél, megcsal vagy ilyesmi. Ha jársz valakivel ne hagyd, hogy a szerelem elvakítson, mert hamar összetöri akkor a szíved.
2014. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

te miről hablatyolsz??? Azt kérdezte, hogy előfordulhat-e, hogy valaki sosem talál párt magának.


Igen b+ előforulhat. Ezzel csak a hülyék tudnak vitatkozni..

2014. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

igen itt vagyok én személyesen.


nekem sosem lesz szerintem.

2014. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen mindig lesznek olyanok is. Olyan is mint én aki önszántából választja ezt az életet. De a többség vagy a külsejűk vagy a kibirhatatlan természetük miatt rákényszerül. De rengeteg előnytelen külsejű házas embert látok. Ha csak a szépeknek vagy egészségesnek lenne párjuk már kihalt volna az emberiség.
2014. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!