Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Viszonylag jó külsejű férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag jó külsejű férfival is előfordulhat, hogy soha életében nem talál párt? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Például azért, mert büdös a szája. Vagy agresszív. Vagy szencsejátékos. Vagy... papucs orrán pamutbojt.
2017. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
68%
Nem jó a kommunikációban, kicsi a pénisze, félénk stb... Most kb magamból indultam ki. 23/F
2017. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Mert a jó külső még nem minden. Sugároznia kell(ene) férfiasságot, a magabiztosságot, esetleg a dominanciát, de az elpuncisodó férfiak korában ez sokszor nincs így...
2017. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Ja,pl.agressziv,belul ures,buta,csalfa stb.
2017. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Párom nagyon sokáig volt egyedül, illetve értelmetlen kapcsolatban, pedig szerintem kifejezetten jóképű. Én például azt hittem, falja a nőket, pedig soha nem tett ilyet.

Egyszerűen nem jó a csajozában, hülyeségeket beszélt eleinte össze-vissza, mikor ismerkedtünk, majdnem annyiban is maradt a dolog (kár lett volna). A másik, hogy relative alacsonynak számít, 170 cm, és emiatt is sokan visszautasították.

Mondhatni, ez volt az én nagy szerencsém, mert nagyon boldogok vagyunk együtt, már egy éve :)

Szóval igen, simán lehetséges, hogy valaki egyedül marad, annak ellenére, hogy jóképű, izmos..stb. Sok múlik a fellépésen, no meg a szerencsén.

2017. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem,teljesen mindegy hogy milyen belülről,nézzétek már meg,amelyik jól néz ki/jóképű és hatalmas nagy tahó, annak is mindig van barátnője.

De ha még nem is annyira nagy dumás,de jóképű,akkor meg úgyis odamennek a csajok hozzá puncsolni...

Szóval nem,esélytelen.

2017. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

A kutya nem jön oda hozzájuk puncsolni kedves utolsó.. :D

185+ cm vagyok, izmos, egész jóképű de 1-2 szórakozóhelyes kalandtól eltekintve, komoly ismerkedési szándékkal még sohasem jöttek oda hozzám. :)

2017. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem talál, mert rossz természetű, nem viselik el hosszú távon, lehet félénk, nehezen ismerkedik.

Az is lehet, hogy azért nem talál, mert nem is keres párt. Sokan jól megvannak egyedül.

2017. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
#8 Nem hinném, hogy jól meglennének egyedül. Én is mindennél jobban vágyom egy lányra...
2017. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen, ha egy elviselhetetlen fráter, drogos, alkoholista, van 5 gyereke szanaszét az országban
2017. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!