Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi sokszor megsimoga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi sokszor megsimogatja az arcom pedig màr évek óta ismer,és előtte nem tette, és azt mondja,ha 15 évvel előbb találkozunk vagy most 15 évvel fiatalabb lenne,és amikor véget vet a találkozásainknak azt mondja "bevonódtam érzelmileg",tehát?

Figyelt kérdés
Ezen kívül van egy barátom, aki szerelmet vallott konkrétan, és kb úgy nézett rám, mint a kérdésben szereplő férfi.Felhoztam ezt a kérdésben szereplő illetőnek, és nem válaszolt rá semmit.Sem élőben, sem telefonon, mert kétszer is felhoztam neki ezt.És ez a barátom, aki szerelmet vallott is simogatta az arcom, illetve egy olyan férfi simogatta még meg az arcom, aki együttélést ajánlott, pedig nem régóta ismertem.Más férfiak nem szokták simogatni az arcom,csak ők hárman.Mit gondoltok?

2023. nov. 3. 18:54
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig szerelmesen nézett rám.És ezt csak onnan tudom, mert a haverom, aki bevallottan szerelmes belém is így nézett rám, mint ez a férfi, akiről a kérdést kiírtam.És érdekes mindketten simogatták az arcom meg egx 3.férfi, aki pár nap ismerettség után felajánlotta költözzünk össze.Más férfiak nem szokták simogatni az arcom, pedig sok férfinak tetszem.
nov. 24. 14:57
 42/47 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező/40!

Végül is mit akarsz kihozni a témából?

Azt, hogy a hősszerelmes magát feláldozva elenged, s visszavonul belső termeibe búslakodni?


Nem, kedvesem. Átvillant rajta, hogy “jó volna”, némi kis érzelmi töltés is “bevonódott”, de annyira nem vagy érdekes és fontos, hogy feladja és bonyolítsa az életét.


“Helyes kis csuka. Kifognám. De mit kezdjek vele?”


Nem szerelmes, nem szenved. Érd be ennyivel, és nőj fel, főleg nőj ki a lányregényekből.

nov. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

Akkor minek simogatja az arcom, ha nem szerelmes?Az simkgatta,aki szerelmes volt belém.Meg ugyanúgy is nézett rám, mint, aki szerelmes belém.És ő is ezt mondta nekem, hogy úgy nézek rá,mint azok a nők, akik szerelmesek voltak belé.Ha kedvrlne, ahogy te beadod minek szakította volna meg a kapcsolatot, ha csak barátilag találkozgattunk mindig és minek mondott volna ilyet, hogy bevonódott érzelmileg?

Amúgy miért ne lehetne szerelmes?Csak, mert te még nem voltál szerelmes vagy nem voltál szerelmes olyanba, akivel nem szexeltél nem mindenki van így.A másik illető már akkor szerelmes lett belém, amikor csak képen látott és telefonon beszéltünk.Jobb, ha tudod.Ő mesélte.Ennyit a "lányregényekről" nagyeszű.😉😏

És képzeld két tekintetet össze tudok hasonlítani, ugyanúgy nézett rám, mint , aki bevallottan szerelmes belém.És fogalmad sincs hány évtized(!) van köztünk, és főleg másodszorra is házas,nem akarja,hogy megint kisemmizzék, úgyhogy nyilván nem lép.De honnan is tudhatnád,nem ismered a körülményeket ezért bátorság és hülyeség ilyeneket írni azért nem lép,mert nem szerelmes.Nem biztos sokan összejönnének 35-45 évvel fiatalabbal szerelem ide vagy oda.De hogy mit szólnak mások stb.

nov. 25. 11:05
 44/47 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindegy, hogy mit érez? Te se jönnél össze vele meg ő se veled. Akkor meg?

Egónövelésre jó ő neked, vagy mi van? Elképesztően nagyra vagy magaddal. Lehet igazad van, de ezt itt neked senki sem tudja alátámasztani egyedül ő, de ő meg nem akarja. Nem érsz el az itteni válaszokkal semmit.

nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
96%

"A másik illető már akkor szerelmes lett belém, amikor csak képen látott és telefonon beszéltünk.Jobb, ha tudod.Ő mesélte.Ennyit a "lányregényekről" nagyeszű.😉😏"



Nem létezik szerelem képeken, monitoron, telefonon keresztül. Maga a szerelembe vagy szerelmes, vagy a heves érzéseket kevered össze a szerelemmel, az idealizált képbe vagy belebolondulva, aminek semmi köze nincs a valódi énedhez. Szemtől szemben már lehet szerelemről beszélni, vagy szalmalángról=fellángolásról.


Nem más "nagyeszű" hanem te rendelkezel dióméretnyi agynak nem nevezhető valamivel.


Ha apád megsimogatja az arcod, vagy a barátnőd akkor már szerelmes ezek szerint. XD

Az érzelmi bevonódás nem jelent egyértelműen szerelmet.

De legyen beléd szerelmes ha téged ez éltet. Légy boldog annak tudatában.

nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:

Nem lett volna köteles mondani, hogy bevonódott érzelmileg, amikor elment.Amúgy azt is hozzátette, hogy ilyen még nem történt vele.Meg az arcsimogatások, és ahogy szerelmesen nézett... Nehéz lenne nem érteni így együtt a dolgokat.

Egyébként azért, mert te még sosem szerettél bele valakibe úgy,hogy órákig beszéltél vele, de fotón láttad, életben nem az a te szegénységi bizonyítványod.Amikor megjött, először találkoztunk már akkor szerelmesen nézett rám, de csak hónapokkal később vallott szerelmet.

Az iq-d neked kevés meg gondolom csúnya is vagy, azért savanyú a szőlő, hogy többen is szerelmesek belém és sok embernek tetszem.LOL

Semmivel nem másabb órák beszélgetése és képek alapján beleszeretni a másikba, mint, amikor valaki egyetlen percre látja élőben az illetőt, 10 percet nem beszéltek, de "szerelmes", és azt mondják erre, hogy "első látásra beleszeretett".Na az a nettó hülyeség, nem az, hogy valaki lát rólad képet, és órák beszélgetése alatt beléd szeret.Élőben napokat töltöttünk együtt, nem egyszer, és azóta is ugyanaz a véleménye, hogy szerelmes, úgyhogy buktad. ;)

nov. 29. 22:15
 47/47 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek arcsimogatós barátaim, ez romantikus gesztus szerencsétlen.És apám sem simogatta az arcom sosem hála istennek, furán is néztem volna rá.

Itt most férfi és nő viszonyáról volt szó, csak te bekevertél ide mást,mert csípi a szemed, hogy nekem simogatják az arcom, belém szerelmesek, de esetedben ilyen dolgokról nincs szó.Nyugi, majd anyád megsimogatja az arcod lúzer!😆

nov. 29. 22:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!