Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi sokszor megsimoga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi sokszor megsimogatja az arcom pedig màr évek óta ismer,és előtte nem tette, és azt mondja,ha 15 évvel előbb találkozunk vagy most 15 évvel fiatalabb lenne,és amikor véget vet a találkozásainknak azt mondja "bevonódtam érzelmileg",tehát?

Figyelt kérdés
Ezen kívül van egy barátom, aki szerelmet vallott konkrétan, és kb úgy nézett rám, mint a kérdésben szereplő férfi.Felhoztam ezt a kérdésben szereplő illetőnek, és nem válaszolt rá semmit.Sem élőben, sem telefonon, mert kétszer is felhoztam neki ezt.És ez a barátom, aki szerelmet vallott is simogatta az arcom, illetve egy olyan férfi simogatta még meg az arcom, aki együttélést ajánlott, pedig nem régóta ismertem.Más férfiak nem szokták simogatni az arcom,csak ők hárman.Mit gondoltok?

2023. nov. 3. 18:54
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
97%

Te tényleg nagyon buta vagy:


A fellángolás/rajongás - oda vagy valakiért oda meg vissza.


Angolul crush!



A fellángolás és a szerelem nem egyforma érzés.


Az előbbi maximum két évig tart, míg a szerelem jóval tovább. A szerelem neked nem múlik el 3 hónap után míg a rajongás elmúlhat.


Igen, az alapja a szerelemnek a fellángolás és testi vonzalom, de nem törvényszerű egyáltalán, hogy a rajongás/vonzalomból ki alakuljon szerelem.


Nemhiába léteznek a fogalmak, mint a fellángolás és szerelem!


Írtam már világosan, hogy én személy szerint így látom.


Simán lehet beléd szerelmes, de nem fogja érted elhagyni a feleségét, le is mondott rólad. Akkor miért kötöd az ebet a karóhoz ennyire?


Keresd fel, légy a szeretője ha hajlandó rá hátha elvál érted. Akkor kijelentheted, hogy beléd esett.


Míg arra nem kerül sor addig én vagy akárki más, aki írt ide, vagy a második opciót jelölte be gondolhatja, hogy nem érzett irántad szerelmet!

Ha mindjárt földhöz vágod magad, vagy idegöszeroppanást kapsz akkor se erőltetheted másra a te nézetedet.

Nem is kellett volna igazság szerint kérdést kiírnod ha szerinted szerelmes beléd a pali. Nem volt értelme!!!

2023. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
85%
Nekem csak annyi a kérdésem,hogy ha ennyire bevonódott érzelmileg,akkor miért is nem téged választott?Még úgy sem,hogy tulajdonképpen ezüst tálcán kínáltad fel magad.Számomra ez roppant nőietlen,de természetesen kinek mi...
2023. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti

A rajongás a szerelem egy része, de a fellángolás nem a szerelem része.A crush pedig az, aki a kiszemelted, aki iránt vonzódsz, de nem vagy belé szerelmes.Akkor osszál észt, ha neked jut belőle előtte, azt a kis 80-as iq-d ne osztogasd.

Nagyon szerencsétlen vagy, ha azt hiszed minden nős férfi elválik, csak, mert szerelmes lesz.Fogalmad sincs ki hány éves a történetben.Neki fontosabb mások mit szólnak, és fél elhagynám jóval fiatalabbért, illetve fontos számára az anyagi biztonsága.Felelőtlenség sok infó tudatának hiánya nélkül ilyeket írogatni nem szerelmes belém, csak, mert sértve érzed magad, amiért felvilágosítottalak olvasni sem tudsz.De akil felpontoztak sem tudnak, mert sehol nem írta senki odavolt már annyi nőért amióta házas.Érte voltak oda.Kivéve most, mert ő is érez irántam, hiszen elmondta, hogy érzelmileg is érintett lett és ilyen még nrm fordult elő vele.Szóval ciki, de nem nyertél, hiába is írtál kisregényt!😌😏😎

2023. nov. 5. 12:31
 24/47 A kérdező kommentje:
Utolsóka.A felesége már sok éve megcsalta.Még jó, hogy felajánlom szexeljünk, legyünk egy pár életem szerelmének, és főleg azután, hogy olyan tekintettel nézett rám, mint egy közeli jó ismerősöm, aki bevallottan szerelmes belém.😉 És amikor felhoztam ugyanúgy nézett rám ő is,mint, aki szerelmes belém nem mondott semmit.És pontosan tudom miért.
2023. nov. 5. 12:34
 25/47 anonim ***** válasza:
97%
Én csak annyit tudok írni, hogy még egy kicsit se csodálkozom, hogy még szexuális kapcsolatot se akart veled, inkább lelépett. Ahogyan itt végig produkálod magadat nagyon erőszakos. Szinte biztos, hogy attól félt az életben nem tudna téged levakkarni. Egy igazi pióca vagy.
2023. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Akivel semmit nem akarunk annak nem ajánlgatjuk majd mi megbasszuk, nem simogatjuk a lába között,pláne az arcát, és nem mondjuk bevonódtunk érzelmileg, de ezek szerint te valami lakatlan szigeten élsz, hogy ezt nem tudod.

Egyébként azt mondta morális okokból nem teszi, a felesége miatt.Ha nagyon akarod tudni gyökérke. ;) De mivel nem a kérdésre válaszolsz leléphetsz. ;)

2023. nov. 5. 13:45
 27/47 A kérdező kommentje:
Ő kezdett ki velem, nem fordítva, de ne zavarjon senkit.Tanuljatok meg olvasni, utána kommenteljetek. ;)
2023. nov. 5. 13:47
 28/47 anonim ***** válasza:
97%
Hiába kezdett ki veled ha végsőkig nem ment el inkább lelépett. Egyáltalán nem értem, hogy te most miért tettél ki kérdést hogyha egyszer elbúcsúzott tőled. Szerelmes beléd, szerelmes beléd, szerelmes beléd. Remélem most jobban érzed magad.
2023. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
49%

Én őszintén nem látom abban a logikát, hogy valaki akinek nincsenek komolyabb érzelmei ilyen módon adja tudtára valakinek a benne rejlő dolgokat.. ha nem származik semmi érdeke ebből, nem akar sem kapcsolatot sem szexet, akkor miért "égetné" magát ilyesmivel?.. ezek a gondolatok fogalmazódtak meg bennem így hirtelen... szerintem vannak érzései, amiért nem akar felelőséget vállalni, sem kifejezésre juttatni..annak hogy miért, úgy látom hogy több oka van. Sokan írják itt azt, hogy ha szerelmes lenne mindent doba egy ember a máasik félért, de azért ez a valóságban a legtöbb esetben abszolút nem így van. Nagyon sokan nem kockáztatnak, és nem hoznak áldozatot, nem változtatnak a megszokott dolgokon. Ez az arsimogatós dolog is elég érdekes.. Kolléga a férfi? Régóta ismer? Beszédviszony van köztetek?


Még egy annyit hozzá fűznék ehhez, hogy nem kellene kiakadnod és irónikusan beszélned azokkal az emberekkel, akik nem értenek veled egyet, hisz ugyan olyan értéke van azok véleményének is (amennyiben azt kulturáltan írják le) akik nem értenek veled egyet, mint akik igen...

2023. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
96%

"A rajongás a szerelem egy része, de a fellángolás nem a szerelem része.A crush pedig az, aki a kiszemelted, aki iránt vonzódsz, de nem vagy belé szerelmes."



A rajongás LEHET a szerelem egy szakasza és a fellángolás is. Mindkettő egyszerre van jelen.


De a rajongás előfordul olyan személy iránt is, aki iránt nem táplálsz romantikus érzéseket, mint pl.a tanárod, kedvenc színész stb.


A fellángolás - crush a KISZEMELTED, őt akarod, vele akarsz lenni. Sokan összekeverik a szerelem érzésével és amikor elmúlik akkor legtöbb esetben a két fél nem marad együtt, mert nem alakult ki a két fél között mély, őszinte szeretet/szerelem.



A fellángolásból/rajongásból alakulhat ki szerelem.


Sokan úgy gondolják, hogy létezik szerelem első látásra, viszont a szakértők szerint (olvass utána) az nem más mint fellángolás, amely átalakulhat szerelemmé.


Azért mondják azt általában, hogy a lassabban keletkező érzések az igaziak, a mélyebbek. A heves, intenzív érzelmek szerintük kevésbé hosszútávúak.


Abban hiszel amit csak akarsz.

Ha szerinted a fellángolás nem a szerelem része, de a rajongás rendben van. De azért még nem kéne az összes válaszolót, aki nem értett veled együtt bántani a saját szerencsétlenséged miatt.


"Neki fontosabb mások mit szólnak, és fél elhagynám jóval fiatalabbért, illetve fontos számára az anyagi biztonsága.Felelőtlenség sok infó tudatának hiánya nélkül ilyeket írogatni nem szerelmes belém, csak, mert sértve érzed magad, amiért felvilágosítottalak olvasni sem tudsz."


Az "érzelmi bevonódás" nem jelent feltétlenül szerelmet!


Eléggé gáz egyébként,hogy elmondta mit érez aztán meg hagyott téged úszni a hűtlen felesége és a vagyon miatt.


De mégcsak nem is válaszolt pedig elvileg tisztel és szeret téged szerinted:


"Felhoztam ezt a kérdésben szereplő illetőnek, és nem válaszolt rá semmit."


Egyértelműen le van jegyezve, hogy tévedhetünk, talán szerelmes beléd, de nem lehet kijelenteni ilyesmit hogyha egyszer nem ő vagyunk.


Mit is érsz te el azzal hogy azt írjuk 100% szerelmes beléd, hogyha lepattintott?


Engem is érdekelne a válasz, nemcsak a #28-ast.


De persze arra már nem válaszolsz, csak sértegetni tudsz embereket, mert olyan egy gusztustalan, ostoba ribizli vagy!

2023. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!