Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lepjem meg a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Az elmúlt kb egy évben "csak" szexpartnerek voltunk egymásnak (igaz, egy jópár hónapja inkább úgy viselkedtünk, mintha egy pár lennénk), de összejöttünk. Hozzám fog költözni fokozatosan, kb decemberre már teljesen. Megígértem, hogy segítek neki elhozni a cuccait, de holnapra közbejött egy kis meló, nem tudok a lakásához menni emberi időben, és most nélkülem fog cipekedni. Tud róla, azt mondta nem baj.

Csak szeretném meglepni valamivel. Mégiscsak első lépés az összeköltözésben, meg ha már nem tudok menni segíteni aznap...

Van pár ötletem, hogy mivel lephetném meg, de kíváncsi vagyok, hogy mondd-e itt valaki jobb tippet. :)


2023. nov. 5. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hogy mi a kedvenc sütije? Megsüthetnéd neki és azzal várhatnád, persze ha tudsz főzni/sütni.
2023. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Főzz neki valamit. :) Vannak olyan ételeket, aminek akkor is neki lehet futni, ha nem tudsz főzni, rengeteg szuper videó van már, ami teljesen elmagyarázza. Ha van kád, vehetsz neki valami fürdőbombát, fürdősót. Meg megmasszírozod (vehetsz valami masszázsolajat esetleg), ilyesmi. Szóval ilyen relax jellegű dolgok, biztos elfárad a cipekedésben. Szerintem ez jobb ilyen esetre, mintha valami tárgyi dolgot adnál. :)
2023. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pl imádom az édességeket. Szóval egy jó csokis sütvel nálam nem lehet mellé lőni. Illetve van egy kedves kis hibrid dzsungáriai törpehörcsögöm. A párom nemrég oldalról vásárolt meglepetésképp egy halom szálas növényt neki (mák, cirok, len, köles, stb). Ennek is tökre örültem. Meg a hörcsög is. 😄 Neked kell tudnod hogy mi tenné boldoggá.
2023. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Úgy örülök, hogy nem vagyok olyan ember, aki online idegenektől kérdezi, mit szeret a párja.
2023. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Csomagold be a farkad
2023. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4 Tudom én is, hogy mit szeret, meg készültem apró dolgokkal, csak gondoltam hátha kapok valami olyan jó ötletet, ami nekem nem jutott eszembe. Ha tényleg fogalmam sem lenne, nem előző este kérdezném.

Például tudom, hogy nagggyon szereti a kaktuszokat, szóval vár rá két kaktusz, amit régóta szeretett volna. Az, hogy sütök/főzök neki valami finomat, kb átlag hétköznap több mint fél éve, már amikor épp nem együtt csinálunk valamit. A kedvenc sütije már kész van. (Holnap nem lenne időm, elég össze-vissza napom lesz.)

Csak mondom, hátha van valami a kaktuszon, meg a sütin kívül, ami jó lehet. :) (#2 Az, hogy masszírozzam meg, jó ötlet, köszi :))

2023. nov. 5. 19:52
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Sokan a két kezüket össze tennék valakiért, aki ilyen figyelmes. Szerintem a kaktuszok cukik, ha erre vágyott, akkor tök jó. Egy vacsival sosem lehet mellé nyúlni, masszázzsal pláne nem. Ha elfáradt, akkor ezek nagyon jók. Lehet én vagyok túl egyszerű, de bőven meg lennék elégedve.
2023. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a kaktusz meg a süti elég. Max még egy gyors vacsorát készíthetsz.
2023. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy lesz időm vacsit főzni holnap még az érkezése előtt :( Legjobb esetben 20 perccel azelőtt érek haza, hogy leszáll a legközelebbi buszmegállónál. Örülök, ha egyáltalán ki tudok menni elé, gyalog 15 percnyire lakom a megállótól.
2023. nov. 5. 21:23
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így elegendő, és hozzáteszem, nagyon figyelmes vagy!
2023. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!