Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lepjem meg a barátnőmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátnőmet? 20f

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szakítás után kibékültünk és most újra együtt vagyunk. Az én hibámból szakítottunk. Meg akarom valamivel lepni hogy éreztessem vele hogy szeretem.Most nem bízik meg annyira bennem.Kell neki idő hogy újra megbízzon bennem.Szombaton fogunk találkozni.Valami kis apróságra gondoltam. Mondjuk egy szál rózsa és valami kis vers hogy sajnálom és hogy sokat gondoltam rá és hogy nagyon szeretem. Többé nem fogom elhagyni. Vagy szerintetek mivel lephetem meg? Mivel tegyem jóvá a hibámat?
2018. jan. 17. 20:55
 1/5 A kérdező kommentje:
17 éves a lány
2018. jan. 17. 20:55
 2/5 anonim válasza:
Tudod van az a one millione roses, veszel neki egy kisebb dobozt is akár és az egyik szál rózsa helyett egy műrózsát teszel..nagyon nyálas tudom meg nagyon tömeg,de hidd el ez egy lánynak iszonyatosan jól esik és nagyon aranyos :)
2018. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NE mondj neki olyat, hogy többé nem fogod elhagyni. Nekem is ezt mondta a barátom, mégis szakított velem másodszor is. Egy ilyen ígéret után ez nagyon pofára tudja ejteni az embert. Vegyél neki egy szál rózsát és egy tábla csokit.
2018. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ő nem egy pénzzel megvehető lány. És akkor is haragudott amikor az italt fizettem neki.
2018. jan. 17. 22:10
 5/5 Zoli780806 ***** válasza:
Verset semmiképp se.... előbb-utóbb felnőttök, bírd még picit
2018. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!