Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a szerelem vak és csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerelem vak és csak úgy jön, akkor nálam miért nem kopogtat?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok soha nem hivnak randira sose vallotak szerelmet, akikkel pedig jártam nem voltak belém szerelmesek. Nem vagyok csunya sem kövér mielőtt bárki rámverné!

Mindig mondják a szerelem vak, nem látod a másik hibáit stb. Akkor itt nem az lehet a probléma h hibáim miatt nem szeretnek belém, ennyire njncs kisugárzásom, vagy olyan hormonjaim vannak amik taszítják a másik emberét? Csődnek értéktelennek fogyatékosnak érzem magam 😳



nov. 6. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig megkérdezem ilyenkor: jársz olyan helyekre, ahol az ellenkező nem tagjai észrevehetnek?

Baráti kör, edzés, önkéntesség, vallási/politikai/civil közösség, valamilyen csoportos hobbi, szakkör, akármi. Nyitott vagy? Kezdeményezel emberi kapcsolatokat, barátságokat akár azonos neműekkel, akiken keresztük esetleg megismerheted a leendő párodat?


Mert ha ezekre az a válasz, hogy nem, akkor nincs nagyon mit várni. Arra tényleg kicsi az esély, hogy egy nyári estén belebeg az ablakodon egy megfelelő partner.

nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es az eddigi parkapcsolataimba miért nem szerettek meg? Munkahelyen a sok férfi kolléga miért nem közeledik?
nov. 6. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem jött el a megfelelő, soha nem jön el? Nem mindenkinek adatik meg a szerelem/partner sajnos kérdező. Az is lehetséges hogy érzik milyen frusztrált, kétségbeesett vagy. Igazából nem tudom az okát, csak tippelni lehet.
nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kevés férfinak jössz be
nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

majd jön ha nem számítasz rá...ne görcsölj rá..stb bla bla szövegek.


Ahogy #1 írja, ha nincs is "hol" akkor nincs mit várni.


Ha csak a boltba mész meg a munkahelyre akkor cseszheted.

nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom.
nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet simán csak nem vagy szerethető. Ilyen a természeted, viselkedésed, lényed. Ez van én is ilyen vagyok.
nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!