Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ugyan tudom hogy nem erdeklem a lányt, nem akar velem beszélgetni, mégis allandoan rá gondolok és nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Az a gond ,hogy minden nap latom, ez is nehezíti a helyzetemet.

Meg sose volt barátnőm, nagyon tetszik ez a lany, de nem erdeklem, mégse tudom elfelejteni, hiába próbálom ezt magamra erőltetni



2023. nov. 8. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Beszéltetek egyáltalán már valaha?
2023. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, legalább is én próbáltam vele, de egy -ket szavas válaszokkal letudott. Nem nézett rám, nem kérdezett vissza...
2023. nov. 8. 19:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gondolj bele abba, hogy nem is ismered, ez csak vonzalom.

Fáj az egódnak, hogy lerázott.

Ez nem szerelem.

Egy idealizált képet alakítottál ki róla. Holott a valóság pedig az, hogy egy két szavas válaszokat ad, nem érdeklődő stb

Ne alázd meg magad, lépj túl.

Majd találsz olyat, akivel kölcsönös lesz az érdeklődés.

2023. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy hiaba vagyok ezekkel tisztában, hogy beképzelem,idealizált képbe vagyok belezugva, és tudom is hogy fele se fedi a valóságot. Mégis abban az 5 percben amíg látom, jóformán lever a viz, szerencsére nem jön hozzánk oda a kollegaimhoz. Egy ideig próbáltam direkt kerulni, a csarnok más pontjára mentem el,mégis otthon allandoan rá gondoltam és csak azért se tudtam elfelejteni....
2023. nov. 8. 23:14
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, mert be kukkulsz.
nov. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert elérhetetlen.
nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Nő vagyok. Van egy kollégám a munkahelyen aki állandóan bámul és illik is a leírásod rám. Kétszavas válaszokkal szoktam válaszolni. A multkor szóvá is tette hogy haragszom e rá. Kb műszakváltáskor látom. Azért vagyok vele ilyen mert nehezen bízok meg a féfiakban pedig aki figyel engem az tetszik egy picit. Látom hogy zavarba is van a közelembe. Meg a kollégáival beszélgettem vele meg nem nagyon és lehet meg is haragudott rám ezért inkább hagytam.
nov. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Felejtsd már el. Ismerkedj más lányokkal.
dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne már, hogy november óta ez még mindig érdekel.. 🤔
febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen sokan nem akarnak kavarni a munkatársakkal, sokszor torkollik cikis helyzetbe. Gondolj arra, hogy ettől legalább megment a csaj távolságtartása ami nagyon helyes dolog munkahelyi környezetben.
márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!