Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik ezek a drámázó, folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek a drámázó, folyton katarzist és érzelmi hullámvasutat generáló emberek?

Figyelt kérdés

nov. 13. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán "kik ezek". Aztán mindenki találja ki, kire gondolt a költő?

Vannak még ilyen értelmes kérdéseid, vagy ez is több hét alatt született meg?

nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Borderline személyiség zavar pl
nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Úristen na kezdődik is! Nekem ezt ne, számomra ez roppant sértő és felzaklató.


#2 Igen ebben már sokkal inkább lehet valami.


Folyton ezeket kell látnom mostanság. Valami új divathullám?

nov. 13. 14:10
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, régen nem volt ilyen, ez valami kicseszett divat! Pedig nemrég még olyanok voltak az emberek, mint Marcus Aurelius!
nov. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De honnan lesik el ezeket? Televíziós műsorokból?
nov. 13. 15:53
 6/10 anonim ***** válasza:

En nem lesem sehonnan, alapbol ilysn muvesz lelku ember vagyok hiaba nem csinalok semmi muveszit. A muvesz lelku emberek:

Erzelmesebbek, lobbanekonyak, szenvedelyesebbek, romantikusabbak.

Nem beteg emberek, de megertem ha valaki szurkebb fajta ezert sok neki.

nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Személyiségzavarosak csak manapság el van nézve. Bipolárisok, nárcisztikusak, borderline-osok.
nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
A 7 es egy teveszmes paranoid skiozofren.
nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ezek létezo zavarok nem vicces egyáltalán. Nem piszkálni kell őket hanem megfelelő kezelést nyújtani mert ez sokszor megkeseríti az életüket. Rengetegen nem tehetnek róla és az a baj hogy nehéz vagy nem is értik meg őket az emberek csak el könyvelik őket hülyéknek. Sokszor nehéz velük beszélni viszont ez nem olyan egyszerű dolog.
nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Itt főleg a bipolarisokra és borderlineosokra gondoltam. A nárcisztikus az egy másik állatfajta (sorry de sokkal találkoztam és azok kezelhetetlenek, pedig en roppant turelmesnek tartom magam, de ok azok akik elviselhetetlenek számomra).
nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!