Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Titeket is felemészt, kikészít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is felemészt, kikészít a pereskedés, és a velejáró feszültség? Hogy lehet ezt kezelni, ha nem én generálom a problémát?

Figyelt kérdés
Gyerek körüli harcokról van szó :(
2015. ápr. 15. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sportolj (menj el futni pl)! Persze az sem árt, ha felkészült vagy és határozott.
2015. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy ideig ki. Már nem. Egyszer csak elmúlt, mikor kaptam egy emailt, hogy a gyerek játékairól írjak egy listát és osszuk el. Itt valahogy átfordultam, pedig két éve tart már. Mondjuk szerintem a legfontosabb, hogy a családom 100%-ig mellettem áll, a barátaim rengeteget segítenek, és azóta van új párom aki szintén támogat, imád minket a gyerkőccel, pedig jutott neki is az áskálódásból.
2015. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia, Igen engem is kikészít, másfél éve tart! Talán, reményeim szerint hamarosan vége. De nagyon elegem van.

Amikor hónapok telnek el két tárgyalás között akkor igyekszem nem gondolni rá, de a lezáratlan dolgok sajnos lezáratlanok és akkor talán megnyugszom ha vége a bíróságra járkálásnak. Megértelek, én sem generáltam, nem fizetés miatt perelem gyt-re az Apukát aki ahol tud keresztbe tesz csakazértis. Nem tudom, hogy lehet kezelni mert elszenvedő félnek tartom magamat. Egyszer ennek is vége lesz, sovány vigasz de ez van :-(

2015. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nálunk 5 éve volt gyerekelhelyezes, de a láthatáson folyton változtatni akar. Perelget, jelentget, fenyeget. Persze ez csak bosszú, mert minden rendben. Hogy van ebből kiút?
2015. ápr. 16. 13:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Rettentő módon bele lehet fáradni. Nálunk 2013 júliusa óta megy a huzavona szintén gyerek körül. Az egészben a rugalmatlanság a legfelemésztőbb szerintem, és az, hogy emiatt egy pár éves gyerek szenved a legjobban, és a másik fél ezt nem látja. Vagy azért, mert nem akarja látni, vagy azért, mert tényleg nem is lát bele a problémába ilyen mélységben.
2015. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia! Én is bele bolondulok, felemészt teljesen....ezt csak azok tudják akik sajnos át élték!
2015. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi lehet a megoldás? Félvállról venni, hogy ne bolonduljunk meg? Hosszútávon nem lehet igy élni és nem is egészséges!
2015. ápr. 16. 19:45
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Az a meglátásom, hogy aki állandóan "rájár" a másikra válás után is, nem hagyja békén, nyugton élni, pereskedik, az valahol nem bírta / bírja feldolgozni, hogy elváltatok. A volt férjem felesküdött, hogy tönkretesz, idegileg kikészít, kisemmiz. Még véletlenül sem adja fel. Kapom tőle az e-maileket, hogy ő az új párkapcsolatában mennyire boldog, milyen kiegyensúlyozott és talált egy olyan szuper nőt, amilyen én soha nem leszek. (nem is akarok). Feltettem magamban már többször a kérdést, hogy aki talált egy ilyen jó nőt, ilyen szuper élete van és ennyire kiegyensúlyozott, azt miért élteti állandóan a bosszú és a másiknak ártani akarás? Nem tudom hogyan lehetne ezen túllépni. Engem már a leveleinek a lekezelő, alázó stílusa is ki tud készíteni.
2015. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Titeket pontosan mivel próbálnak tönkre tenni vagy idegesíteni?
2015. ápr. 17. 22:07
 10/11 anonim ***** válasza:
A "tönkretétel" igazából lelki jellegű, a gyerek kapcsán tart be rendesen, megszabta, hogy ami nincs benne az ítéletben, azt meg fogja tiltani, így nem mehetek szülőire, ovis kirándulásra, nyílt ovis rendezvényre (Mikulás ünnepség, farsang). Megteheti valóban, a gyámhatóságon érdeklődtem. A gyámügyes azt mondta, hogy ha mégis elmegyek pl. farsangra és a másik fél feljelent a gyámügyön, akkor engem elmarasztalnak, mert az ítéletben nincs benne, hogy nekem jogom van pl. a farsangon megjelenni. Illetve még azzal is lelkileg kikészít, amikor megalázó hangnemet vesz fel a mailjeiben. Amikor szakítottunk, akkor fenyegetett, hogy az ukránokkal megvereti a páromat úgy, hogy soha ne legyen képes többet lábra állni és én egész életemben boldogtalan legyek. És a megveretés napjáról nem fog értesíteni... Szóval ilyesmik.
2015. ápr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!