Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Három fő szerelem van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három fő szerelem van az ember életében?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Egyetértetek vele?

Ti már megtapasztaltátok mind a hármat? Valóban a harmadik a legtartósabb, akár a halálig magával kísérő?



nov. 13. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez így van, akkor én bizony már letudtam a gimis plàtói meg viszonzatlan szerelmekkel ezt a 3-at és most sanszos, hogy a férjem egy olyan sokadik, akit valójában nem is szeretek :D
nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ezek a glamour meg she.hu és társai… Agyrohasztóak. Egyébként nem értek egyet, lehet több, vagy kevesebb szerelme is valakinek, nem gondolom, hogy ez a sablon általános lenne. Rám sem igaz mondjuk.
nov. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Csak az változik, hogy mikor melyik hármat tartod az igazinak ,😅
nov. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Fhú...

Ezek annyira kisarkított, belemagyarázós dolgok, amiket pont azért gondolnak sokan igaznak, mert próbálják a saját életüket a leírtaknak megfelelően nézni. Ha leírnák egy másik cikkben, hogy "2 nagy szerelem van egy ember életében", akkor azt is ugyanígy igaznak vélnék sokan, csak akkor eggyel kevesebb szerelmet választanának ki az életükből, azokat, amik a legjobban illeszkednek a leírtakhoz. Az ilyen írások tipikus példái annak, amik nem azért tűnnek igaznak, mert tényleg minden úgy van, hanem azért, mert igaznak akarjuk látni, és megpróbáljuk a valóságnak csak azt a részét tudomásul venni, ami illeszkedik az íráshoz. Ez egyébként egy ismert pszichológiai jelenség, és a különböző sarlatánok, jósok, hittérítők, stb. mind ezt használják ki.

nov. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az ilyen női magazinokról is megvan a véleményem..

Egyik exem fejét is részben az ilyen oldalak beszélték tele baromsággal, mondjuk az pont a Femina volt.

Ilyesmi cikkek voltak: ha a pasid sokat gépezik megcsal, mert biztos ott tartja a kapcsolatot a csajaival

Utána 2 cikkel: ha a pasid keveset gépezik azért csal meg, mert biztos a való életben talalkozgat velük.

Ezek csak példák, de ez a 3 szerelem téma is ilyen lehet, nekem például eddig 4 volt és még csak 32 leszek.

nov. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Jajj dehogy igaz, ezeket a cikkeket tinikor után már gáz is olvasni :D


Én sokszor voltam szerelmes mindet bánom kivéve a jelenlegi páromat, ő az egyetlen igazi nagy szerelmem, a többiek kis csicskák

nov. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

Én hiszek benne, ez is a tapasztalatom. De nekem az első kimaradt. Fél éve lett vége a durván szenvedélyes, viharos, "mindent bele" love-nak, ami után azt hittem, már sosem lesz olyan. És OLYAN nem is lesz, és most sem az van.

Hanem a csendes, nyugodt, váratlanul jövő azzal, akivel nem gondoltam volna, hogy egymásra találunk.

42 éves vagyok, szóval okkal hiszek benne.

N

nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7

Eleve csak kettő volt :)

Ha meg több lenne, akkor ráfogod a szerinted top 3 háromra, aztán kést.

nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

#8 Szerintem érthető voltam, nem fogtam semmire. Hadd döntsem már el én, miben és miért hiszek. Köszönöm.

#7 vagyok

nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el kellene engedned ezeket a női magazinokat. Ezeket a cikkeket általában ultra magabiztos semmihez se értő mackás emberek írják és csak azért, mert valamit ki kell izzadniuk, hogy ne vágják ki őket(vagy haljanak éhen).

Leírnak egy teljesen fiktív dolgot egy témáról, ami tele van általánosításokkal, 2 hónap múlva meg ugyanannak az ellenkezőjét.

nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!