Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány nagy szerelem jöhet el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nagy szerelem jöhet el az ember életébe?

Figyelt kérdés

Közel 30 éves férfi vagyok, és hiába voltak rövidebb, hosszabb távú kapcsolataim, és nagyon sok randipartnerem, mégis úgy érzem igazán szerelmes 2x tudtam lenni, már az első után is féltem, (vele 4 évig voltunk együtt) hogy már sose fogok tudni senkit úgy szeretni, majd pár év elteltével, több tucat randin, és két-három rövidebb párkapcsolat után, sikerült összefutnom azzal a lánnyal akit úgy érzem, éreztem, hogy teljes szívvel és szeretettel tudtam volna szeretni, de pár jól sikerült randi után (legalább is én úgy éreztem) teljesen ignorált. Sajnos, hiába ismerkedek, és találkozok lányokkal, két emberen kívül, senki nem tudta eddig azt a bizonyos „lángot” fellobbantani bennem, senki nem fogott meg igazán, szeretni tudtam őket, a rövidebb párkapcsolatban lévő szereplőket, de nem azzal a lángoló szerelemmel. És nem, nem külsőségek számítanak, mindkét leányzónak a személyisége volt az, ami megnyert.

Más is járt már hasonló cipőben, érdemes lehet még ilyenre várnom, ha családot szeretnék, vagy állapodjak meg egy olyan lánnyal, akit szeretni tudnék, hűséggel, de nem „lángoló” szerelemmel? És mondjak le arról, hogy igazi, lángoló szerelemmel induló kapcsolatban éljem le az életem, alapítsak családot?



2023. máj. 30. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Mégcsak 30 leszel, nem 60 bakker, de még 60 évesen is jöhet szerelem, minap volt itt egy kérdés, hogy a nő férje 52 évesen belezúgott más nőbe és szenved, lebetegedett, mert a feleségét választotta!

Szerintem még bőven van időd, csak nem kell hajkurászni a szerelmet, legtöbbször akkor jön el, amikor nem várod.

2023. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Bármennyi
2023. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Nekem 4 volt, bár egyik sem igazán teljesült be. 6 éve volt a legutóbbi. Az egyik "barátnőm" meg kb. minden héten 3x szerelmes.😅 szóval ember függő
2023. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Kettő volt eddig, iszonyat anyagi, lelki és mentális rombolást okozott az életemben.

Remélem, mostmár elkerül ez a mocsok érzés.

2023. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy vettem észre, hogy az, és a lelkünk játszadozik velünk.

Pár év távlatából minden másképp fest az embernek. Volt, hogy évekig azt hittem, hogy az a bizonyos lány volt számomra a nagy szerelem, a nagy Ő. Pár évvel később egy másik kapcsolatomban rájöttem, hogy lelkileg mennyire nem is voltunk egy hullámhosszon.

Aztán utána úgy voltam vele, hogy az akkori barátnőm a nagy Ő, évekig abban voltak, aztán megint megismertem egy lányt és rájöttem, hogy ő sem volt igazán olyan nagy szerelem.


Valahogy mindig az adott életszakasznak, illetve szellemi irányultságnak nagy Ő az, akiről akkor azt gondoltuk/gondoljuk, hogy a nagy Ő.


Minél több kapcsolatod lesz, minél mélyebbek és beneőségesebbek lesznek, annál jobban fogsz fejlődni szellemileg, annak több pontod lesz, viszonyítási pontod. A szellemi fejlődés így vagy úgy mindig végbemegy.


Tehát mintha az agyunk, vagy a lelkünk akarná elhitetni velünk azt, hogy a jelenlegi kapcsolat, vagy egy volt kapcsolat volt a legjobb....de erre mindig rádob egy lapáttal a jövő, az új érzések amikor frissek, erősek és felülbírálja a régieket.


Szóval szerintem ez csak egy játék amit játszik velünk a testünk, képzeletünk, egonk, lelkünk....


A másik, hogy a szerelem az minden, csak nem jó, a szerelem az nagyon nincs jóban egy kiegyensúlyozott és tiszteletteljes kapcsolattal. Egy idő után átalakulás mély szeretetté és kötődéssé, az már inkább kapcsolat kompatibilisebb.

2023. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most az elkeseredettség szól belőled. De reálisan nézve, még csak 30 éves vagy, volt már hosszú távú kapcsolatod, lesz is még. Szerintem több "igazi" is van, hiszen mi is folyamatosan változunk. Megállapodni csak úgy muszájból nagyon rossz lépés, mert hosszú távon úgyse fog működni, erre nem lehet családot építeni. Őszintén, én nem igazán kerestem a szerelmet, csak nyitott szemmel jártam, és jött a lehetőség. Nem kell megfeszülve kutatni.
2023. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van, akinek egy, van, akinek több, és van, akinek egy sem.

N

2023. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5 volt, most 70 vagyok. Nő.
2023. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Nekem kettő volt. Az elsőhöz, noha közel 50 felejthető liezonocska után ért utol, nem voltam elég érett. Mivel mindig könnyen ismerkedtem, sohasem tanultam meg, hogyan kell valakit MEGTARTANI. Fél év után kiszeretett belőlem. A második 24 éve kezdődött, és tart ma is.
2023. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!