Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ennyire meghatározó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire meghatározó az első szerelem a férfiak életében?

Figyelt kérdés

Volt egy párom, akivel majdnem 3 évet együtt voltunk.


Amikor már nem voltunk együtt, nekem dicsekedett hogy én milyen jól megtanítottam dolgokra, mennyi nője van.



Egyik nap ránéztem az Fb oldalára, a csaj eléggé hasonlít rám. Lehet hogy másokban is engem keres? Testalkatra, arcra is hasonló.



Nem szeretnék már az élete része lenni, de érdekel hogy tényleg ennyire meghatározó lenne?

Mivel a nőknek az első szex, kapcsolat is ilyen.



2023. jún. 2. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
... vagy egyszerűen azért veled jött össze, mert eleve a hozzád hasonló nők tetszenek neki.
2023. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Túlmisztifikálod
2023. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Túlagyalod, ahogy szoktátok.

Amúgy van olyan, igen, hogy a korábbiakhoz hasonló lányokat keressük.

2023. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1. Eléggé nagy változáson ment át a srác, lefogyott 20kg-ot. A kapcsolatunk vége felé már nagyon nárcisztikusaj viselkedett és beképzelt volt. Ezért is szakítottam igazából.



De lehet az ízlése nem változott.

2023. jún. 2. 10:53
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak egyforma/hasonló ízlése van.
2023. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Közös ismerősnek mondta az egyik exem, hogy mióta szakítottam vele, azóta olyat keres, mint én voltam. Nem első szerelem voltam neki, sőt, én a viselkedésén egyáltalán nem láttam, hogy szeretne. Talán csak azért van ez, mert elég gondoskodó és támogató típus vagyok, feltuningoltam az önbizalmát vagy nem tudom.
2023. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6. Én is ezt tettem, hidd el.
2023. jún. 2. 11:07
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

"Eléggé nagy változáson ment át a srác, lefogyott 20kg-ot"

Azért egy testtöbeg-változás még nem jelenti, hogy gyökeresen átalakuljon az ízlése. Miért is kéne?

Csak te most a fejedbe vetted, hogy bármi áron bele fogod magyarázni, hogy már mindörökké cska a te pótlékodat akarja keresni. Ha annyi lenne a barátnője és közted a hasonlóság, hogy mindkettőtöknek két lába van, már erre is ráfognád, hogy azért van az új csajnak is két lába, mert direkt olyat keresett, aki ebben rád hasonlít.

2023. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8. Nem erről lenne szó. Külsőleg eléggé megváltozott, 10/5 pocakos sracbol lett vékony, eléggé Ki ha én nem stílus.


A nőknek is meghatározó az első szerelem, szerintem a férfiak számára is.



Nem az érdekel engem keres-e benne. Általános kérdés.

2023. jún. 2. 11:28
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem két típus jön be, egy kivételével ebből a kettőből válogattam mindig :D


De pl az első exem azt mondta, hogy olyat fog keresni, mint én, mert pont az jön be neki, amilyen én vagyok. Az elmúlt 10 évben mondjuk nem volt senkije, de nem azért, mert én annyira különleges szépség vagyok :D

2023. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!