Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ismerkednétek filippí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ismerkednétek filippínó nőkkel? Normálisabbak vajon, mint az amerikanizált magyar nők?

Figyelt kérdés
Keleten még a tradicionális, hagyományos világszemlélet az uralkodó. A megcsalás főbenjáró vétek, a válás ritka, a családfő pedig a férfi. A kulturális különbségek persze nagyok lehetnek, de szerintem vitathatatlan előnyei is lennének egy ilyen kapcsolatnak.

#akkumulátorgyár #filippínók #keletifeleség #hagyományoscsalád
nov. 15. 21:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
16 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
A filippínó nők néznek ki az ázsiaiak közül a legjobban, szóval egyértelműen igen. Tia Carrere is félig filippínó.
nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ha sok Tia Carrere dolgozna a magyar akkugyárakban, akkor szerintem hamarosan megduplázódna a filippínó génekkel felturbózott magyarság létszáma. XD
nov. 15. 21:10
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
A csaladfő a férfi! 😳😳😳 Nem ertem, hogy akkor hol a gond??? Hát eltartásra vágyó magyar nő, rengeteg van!!!! (Allitolag gyk.szerint)
nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Vagy a a csaladfőt ugy ertetted, hogy a nő kinyalja a segged is, és mellette 8 oraban dolgozik?
nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Én múltkor leírtam egy válaszban, hogy azért kell a férfinak többet keresnie, mert el kell tartania a családját amíg a gyerek nem tud oviba (esetleg bölcsibe) menni, aztán az incelek ki voltak akadva :D Ilyenkor bezzeg ők a családfők.
nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az amerikanizált magyar nő elvárja az eltartást, de az első gondnál lelép, ráadásul nagyszájú feminista is.
nov. 15. 21:23
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hírem van! Van filippinó kolleganőm, 3 is, plusz van most 2 ukrán is (nem írok céget) és mindegyik mérnökkel jött össze! 😏


De nem értelek, mi a gond azzal, ha el kell tartani egy.nőt? Nem az a családfő dolga?

nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért megnézném hogy tartja el az egyszeri magyar incel a filippínó asszonyt + az egész pereputtyát, és az esetleges jövőbeli gyerekeiket amikor itt hörög végelgyengülésig a szemét nyugati nőkön hogy meg kéne hívnia egy kávéra meg egy sütire :D
nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen, azert van annyi egyedulallo szep no itthon.
nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy baj, ha el kell tartani a feleséget, vagy legalábbis a férfi ad a közösbe több pénzt. Magyar mérnökökkel jöttek össze?
nov. 15. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!