Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ismerkednétek filippí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ismerkednétek filippínó nőkkel? Normálisabbak vajon, mint az amerikanizált magyar nők?

Figyelt kérdés
Keleten még a tradicionális, hagyományos világszemlélet az uralkodó. A megcsalás főbenjáró vétek, a válás ritka, a családfő pedig a férfi. A kulturális különbségek persze nagyok lehetnek, de szerintem vitathatatlan előnyei is lennének egy ilyen kapcsolatnak.

#akkumulátorgyár #filippínók #keletifeleség #hagyományoscsalád
2023. nov. 15. 21:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen amerikanizáció?? Elmondom neked, hogy a fullok orosz,ukrán nők sokkal inkább elvárják, hogy eltartsák őket.
2023. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Megcsalnak, lelépnek, szeretőt tartanak, nyomják a feminista süket dumát. Ezt értem amerikanizáció alatt. Addig vagy csak jó, amíg minden tökéletes.
2023. nov. 15. 21:32
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát most nagyon jót nevettem. 10 éve dolgoztam filippínókkal külföldön. Na, ha valakik, ők aztán pénzéhesek voltak. Tudják, hogy jól néznek ki és élnek is vele. Minden héten más palijuk volt. Ha az egyik spúrnak bizonyult, következő héten már egy másikba voltak szerelmesek. Egy magyar incelt gyorsan kivéreztetnének.
2023. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"vagy legalábbis a férfi ad a közösbe több pénzt"

Bájosan naív vagy. Szerinted olyan csóringerekhez akarnak jönni akik mellett gürizni kell? Esetleg ugródeszkának jó egy ilyen de amint talál egy még nagyobb verebet már bottal ütheted a nyomát.

Takarítani, mosogatni, felszolgálni, kórházban ápolni, esetleg magát árulni otthon is tudja, nem kell ezért idegenbe mennie.

2023. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

13. Gondolom nem frissen érkezett filippínók voltak, hanem már jó ideje nyugaton éltek és hát átvették a nyugati szemléletet.

14. Az átlag magyar férfi csóringer, de egy átlag filippínó férfihez képest azért talán mégsem annyira.

2023. nov. 15. 21:38
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
#15, pont hogy nem, frissen érkeztek az Országba. Biztos ott is sokféle ember van, de a fiatal filippínó nőkre, akikkel találkoztam nagyon jellemző volt az aranyásás akkoriban meg hogy könnyen kaphatók voltak(ha a pasi bőkezű volt)
2023. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%

Imádom ezeket a ritka agyhalott kérdéseket.

Eddig vég nélkül azon ment a nyavalygás, hogy a nők milyen pénzéhesek és el akarják tartani magukat, most meg ennek az ellenkezője miatt megy a nyavalygás, mondván szegény férfiak nem lehetnek családfők a magyar nők mellett, ergo nem tarthatják el őket. :D Kész viccek vagytok.

"vagy legalábbis a férfi ad a közösbe több pénzt"

Nem-nem, ha annyira családfő akarsz lenni, akkor szépen eltartod a filippínó nődet a kölökkel/kölkökkel együtt. Ha viszont aő is dolgozik és viszi haza a pénzt, akkor te is szépen kiveszed a részedet otthon minden háztartási munkából! A gyereknevelésből pedig ígyis-úgyis, az alap, nem csak az övé, a tied is!

2023. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

10

Igen

2023. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
24%

"de a fiatal filippínó nőkre, akikkel találkoztam nagyon jellemző volt az aranyásás"



A magyar nokre is, de azok meg azt is elvarjak, hogy 190+ lapatallu olasz macho legyel melle.



39F incel

2023. nov. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a cégnél egy egyszerű külsős sráccal jött össze egy egészen szép. Egy nagy adag szerencse is kell nem csak pénz bro.
2023. nov. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!