Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szeressek ki belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés
Nem szeret engem, csak játszott velem, aztán kinevetett és megalázott. Azt hiszem, a nullánál is kevesebbet érek a szemében. Ráadásul olyan kiábrándító, amit megtudtam róla! Nagyon sokat szenvedtem miatta. Mégsem tudom nem szeretni. Pedig nem akarom már szeretni! Mindkettőnknek jobb lenne úgy...

nov. 16. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Idővel.
nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudtál meg róla?
nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Ha tovább akarod kínozni magad, akkor hajrá.

Ismerkedj másokkal, szerinted nincs jobb ennél a tuskónál? Foglald le magad, ne is gondolj rá, lassan úgyis elfelejted. Gondold át szépen, megéri ez neked?

nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2


Finoman fogalmazva egy férfifaló

nov. 16. 11:34
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Tartsd szem előtt, hogy az és semmi jó nem származna abból, hogy vele lennél. Önmagad nézd.
nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

"Ráadásul olyan kiábrándító, amit megtudtam róla!"


Gondolj mindig erre, ha eszedbe jut :)

Meg a többire, amit leírtál a kérdésed alatt róla. Aztán idővel jobb lesz. Ha meg rutinos vagy ezzel a típussal, akkor van egy jó hírem, már pár nap alatt sokkal jobb lesz minden, hogy megszabadultál tőle. A világ kinyílik.

nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy férfifaló, nem fog kiábrándítani, nyilván szép nőről van szó. A gyógyuláshoz viszont fontos a felismerés, hogy semmit nem érsz a szemében. Nehezebb lenne elengedni, ha szeretne. Ha szeretne, veled lenne, de csak egy voltál a sok közül, valószínű egy kis egotuning.

Nincs más, akivel meg te bántál hasonlóan? Néha ugyanazt kapjuk...

nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Minek pazarlod az idődet olyanra, aki nem szeret? Ennyi erővel a közértes nénit is szeretheted nem fogja viszonozni.
nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy igazak a pletykák?
nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

A férfifaló nő egyetlen ellenszere a meghódíthatatlan gazdag pasi.


Abba fülig szerelmes marad.

nov. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!