Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy szeressek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés

Adott egy olyan helyzet, hogy kapcsolatban vagyok pár éve. Szeretjük egymást, de ő hanyagol engem jóideje. Beleszerettem egy személybe, akit nem látok napi rendszerességgel, csak úgy hetente. Nem egyszerű személyiség, mint ahogy én se: számtalanszor volt egyértelmű utalás / jel arra, hogy nem vagyunk egymásnak közömbösek, de kapcsolatomból adódóan nem lépett egyikünk se, mert tiszteljük a másikat ennyire, viszont fene mód megvan az érdeklődés láthatóan mindkét oldalról. Épp ezért szavak nélkül is értjük a dolgokat, eléggé kerüljük egymást és minimálisra csökkentjük a kettőnk között zajló beszélgetéseket. Nem sok esély van rá, hogy a közeljövőben bármi is történne velünk kapcsolatban, de sokat gondolok rá és álmodok vele. Érdekel, vajon mi lehet vele. De ő egy olyan személy akivel nagyon nem lenne szabad kapcsolatban lennem több okból kifolyólag is. Ne értsetek félre, én szeretem a páromat. De amikor mindent megteszünk a másikért, és ő csak elkényelmesedik és aztán hanyagol, az kiábrándító, és a szeretethiányból fakadóan könnyen észrevesszük más érdeklődését. A párommal sokáig minden rendben ment de nagyon különbözünk, ami részemről nem is lenne gond, de ő még csak nem is próbálkozik, hogy a konfliktusainkat megoldjuk. A második személlyel viszont nagyon egyre jár az agyunk, sok mindenben hasonlítunk. De a páromat nagyon nehezen tudnám csak elhagyni, mert rettentően kötődöm és ragaszkodom hozzá mindannak ellenére hogy neki látszólag nem sokat jelentek már, vagy csak képtelen kimutatni és fél a komolyabb elköteleződéstől.

Fáj a kialakult helyzet, és világos számomra hogy ki kell szeretnem belőle. De nem látom a módját.

Kérlek segítsetek, vagy ti egyáltalán mit tennétek a helyemben? Nem élünk együtt a párommal, néhány éve vagyunk együtt.

23 éves lány vagyok.


2017. nov. 8. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Javitsd meg a kapcsolatod esetleg?

Es ne a melohelyen akarj kufircolni

2017. nov. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Olvasd el mégegyszer, hátha sikerült értelmezni, gyenge elméjű.

Munkahely? Hetente? Inkább nem is mondok semmit.

Továbbra is várok komoly válaszokat.

2017. nov. 9. 00:25
 3/7 A kérdező kommentje:
*sikerül
2017. nov. 9. 00:26
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

23 éves vagy mindössze, tedd fel magadnak a kérdést: Olyan társsal szeretnél lenni aki közömbös veled, elhanyagol? Nyilván nem látok bele az életedbe, csak azt tudom mondani, amit én tennék/tettem. Tisztáztam a párommal, ha nem történik változás, akkor elválunk egymástól, megbeszéltük a gondokat. Volt pozitív változás, de csak egy ideig mindig. A fordulat akkor következett be, mikor rájött, hogy el is veszíthet. Pár éve lett egy ellenkező nemű barátom, akihez ragaszkodom, (sose történt köztünk semmi, nem is fog ), azóta figyelmesebb, törődik velem, vannak programok, és persze ez fordítva is így van.

Azt javaslom, gondold át, menthető-e a kapcsolatod, és itt próbálj ne a másikra gondolni, beszéljétek meg, ha nem megy, változtatni kell. Ne ragaszkodj egy olyan emberhez, aki már most sem képes boldoggá tenni, fiatal vagy, találsz olyan társat, aki mellet teljesnek érzed magad. Szörnyű boldogtalanul élni, és az évek gyorsan telnek.

A másikkal kapcsolatban: biztos beleszerettél, vagy csak vonzódsz egy olyan emberhez, aki látszólag meg tudná adni, amire vágysz? Ezen kívül te magad írod: "De ő egy olyan személy akivel nagyon nem lenne szabad kapcsolatban lennem több okból kifolyólag is". Magad is érzed, hogy nem szabad, akkor nem ő az igazi. Kiszeretni szándékosan szerintem nem lehet senkiből, mondjanak bármit a nagyokosok. Figyelmet elterelni lehet, hobbi, olvasás, ilyesmi.

2017. nov. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindössze a jelenlegi párom miatt nem szabad vele bármit is...
2017. nov. 9. 14:52
 6/7 anonim válasza:

A legrosszabb dolog a megszokás. Ha egy emberrel sok mindenbe hasonlítasz, akkor vele kéne lenned. Most csak azért életed végéig rosszul akarod érezni magad egy akpcsolatban, mert már jóideje együtt vagytok. Nekem ez jött le, hogy csak az idő végett vagytok együtt. Ez az egyetlen oka annak, hogy nem akarod a párodat otthagyni. Egy kapcsolathoz mindkét ember kell, ha Ő nem fordít rád megfelelő mennyiségű időt, akkor mégis hogy akarsz egy ilyen kapcsolatra bármilyen jövőt építeni.

Nekem volt egy nagy szerelmem akivel szintén ez volt a helyzet de Ő azt mondta, hogy azért nem lehetünk mi együtt mert a barátjával már pár éve együtt van, a barátjával aki le se sz*rja, jó szót nem mond neki és semmit nem volt hajlandó tenni érte. Komolyan mondom, mikor az emeber komoly kapcsolatot keres akkor miért ilyent akar...

2017. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hajlandó elköteleződni.Am egyszer kifogszbelőle szeretni én mondom csak addigra az àltalad szeretett személy már vagy talàl magànak egy elérhetőbb bnőt akivel épiti a közös jövőjüket vagy csak simàn ignorslni fog az élet3ből szépen lassan és mire ràjőssz hogy ja mégsem szeretem ezt a férfit aki engem nem szeret akkor màr késő lessz .De lehet hogy igy fogod megtanulni a leckét.Hidd el szerettem màr olyan pasit aki àtcseszte a felyemet és közben akart engem egy komoly pasi de én neki nemet mondtam akkor mert egy komolytalan személyhez ragaszkodtam és megszívtam azóta van egy helyes okos bnője akivel épitgetik a közös jövőjüket na ezt hagytam ki akkor .De visszatérve sztem zàrd le vele a dolgokat fiatal vagy még ne pazarold az idődet ilyen komolytalan személyre hidd el nem éri meg.Remélem hogy segitettem.
2017. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!