Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a különbség a szerelmes és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szerelmes és a fülig szerelmes között? vagy ugyanazt jelenti?

Figyelt kérdés
nov. 17. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

A fülig szerelmes szerintem a kezdetleges heves szerelem, a másik amikor már együtt vagytok egy ideje és szerelmes nagyon, de valamivel nyugisabb mivelhogy egymáséi vagytok?


Én így gondolom, de lehet nincs különbség.


Lehet csak személyfüggő, valaki csak odarakja hozzá, hogy fülig azt jól van. :DDD

nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
A fülig szerelem hatarideje pár hét es elmúlik. A másiké nem.
nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fülig szerelem az nekem, mint az első kettő írta, a kezdeti heves szerelmet, rózsaszín szemüveges időszakot, "belezúgást" jelenti... simán szerelem meg lehet a csendesebb kötelék hosszabb idő után, ami nem annyira lázas-heves, de talán még erősebb is, mert már tényleg kiismerték egymást a felek.
nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!