Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Mit tennétek ha tőletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit tennétek ha tőletek egy 29 évvel fiatalabb lány szerelmes lenne belétek? Örülnétek, vagy azonnal elkuldenétek?

Figyelt kérdés

nov. 18. 03:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Pasik? Bácsik.
nov. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Az nem jó mert 39 éves vagyok.

De ha mondjuk 22 évvel fiatalabb simán.

nov. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Valszeg örülnének, és igyekeznének lefeküdni veled. De komoly kapcsolatot már nem akarnának.


Nekem még 20 év különbséggel is ez volt. Nagyon közel kerültünk egymáshoz és azóta is jóban vagyunk. De sosem vett volna komolyan. Sztem kb 15 év az ami még áthidalható.

nov. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Kalandnak jó, de hosszabb távon nem tudok ennyivel fiatalabbat elképzelni magam mellett. Meg idővel jönne, hogy ő esküvőt meg gyereket akar.
nov. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Kapható lennék számára, viszonoznám.
nov. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Engednem hogy neha lepippantson
nov. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Kihasználnák.
nov. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Most vagyok 42, ha egy 13 éves lány kezdeményezne, akkor azt mondanám, hogy várjunk még vele 1-2 évet.
nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Világ életemben arra vágytam, hogy egy 1 éves babucka belémhabarodjon.
nov. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Meglepődnék és, ha beszélő viszonyban lennénk, lebeszélném, probálnám egészségesebb gondolatok felé terelgetni...
nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!