Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még valami olyan módszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valami olyan módszer amit kihagytam, vagy innentől már teljes mértékig esélytelen a dolog?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 vagyok, és még nem volt párom, sem afférom sem semmi ilyesmi. Ami egy hosszú történet. Viszont őszintén nagyon tetszik egy srác, 21 éves, és tuti hogy szingli. Csinosan szoktam öltözködni és alapvetően is szoknyás-harisnyás lány vagyok, de nem szeretnék kivetkőzni, mármint hogy ilyen mindent villantós haspólóban, miniszoknyában legyek. Mindig amikor találkozunk, akkor szoktam sminkelni úgy előnyösen. Már annyiszor hozzáértem az alkarjához, annyiszor végig simítottam, hogy az elképesztő. Szemezek vele, beszélgetünk, igyekszem úgy alakítani hogy kettesben legyünk, konkrétan még azt is elintéztem hogy lassúzzon velem egy buliban, és teljesen hozzásimultam, de semmi. Mesélt valamit, és én mondtam neki hogy ezt nagyon szívesen meghallgatnám kettesben egy ital mellett. Egyszer kicsit többet ittam mint kellett volna, mert eléggé maga alá vont az az ‘örökké magányos’ leszek érzés, és mondtam neki, hogy “ugye tudod hogy te egy nagyon vonzó férfi vagy, és sok nő örülne ha a párja lennél?” Erre körbenézett és kérdezte, hogy “tényleg? Ki?” erre mondtam neki, hogy szívesen megadnám a számom, és akkor nagyon furcsán nézett rám és annyit mondott hogy “Hát…ez kedves”, majd később abban a buliban ezt elpanaszoltam a barátnőmnek nem túl halkan, a mindegy. Őszintén nem vagyok büszke arra a bulira, de már nem tudom mi többet tudnék tenni. Tetováltassam a homlokomra, hogy “xy kérlek fektess meg”? Lehet egy ijesztő ‘szűz kisugárzásom’? Vagy egyszerűen csak én vagyok a baj? Adjam fel?

nov. 18. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a pasinak nem tetszel, nem akar tõled semmit.
nov. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Olyan modszer van ha téged kötlrbeugrálnának más pasik biztos értékesebbnek hinne.

En tapasztaltam nem egyszer hogy amig parlagon vagyok addig a nevem se érdekel senkit de amikor fel alarnak szedni vagy tapad vki aki jópasi mondjuk vagy engem keresnek másokon szoval amikor körbe vagyok "legyeskedve" na akkor meg egyből érdeklem akit korabban nem.

nov. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Beszélj vele.

A kommunikáció nem ciki.

A kommunikáció hiánya ciki.

nov. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egész egyszerűen nem tetszesz neki. Eleg egyértelműen nyomultál, ő nem harapott rá, ennyi. En hagynám.
nov. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se jössz be neki, egyébként képtelenség hogy nem vette volna a lapot.
nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez a srac szerintem nagyon buta / keves az onbizalma. Szedd osdze magad es szomomondosn fogslmazd meg neki,mot akarsz tole. Max visszsutasit,de nem maradsz ketsegek kozt.
nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasik legtöbbjében él az a tévhit hogy amelyik nő nyomul az valszeg nem kell senkinek. Es nekik ez taszító.
nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ohh hát ez szívás. Ettől függetlenül nagyon köszönöm a válaszokat!
nov. 18. 11:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a 7-esnek.
nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!