Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valami jó módszer hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jó módszer hogy kibírjam ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a lényeg, hogy megismertem egy pasit akivel alakulóban vannak a dolgok.

Ő külföldön él és megbeszéltük hogy egy hónap múlva haza költözik, amiből nincs egy egész hónap hátra, viszont egyre többet gondolok rá és érzem azt hogy nagyon szeretnék hozzáérni.

Ettől nagyon be tudok csavarodni.

Még nem vagyunk együtt, majd ha hazajön akkor tudjuk jobban kialakítani a dolgokat, most így keveset is beszélünk.

Próbálom magam elfoglalni, viszont este is lefekvéskor nagyon bennem van ez az érzés és nem hagy nyugodni a gondolat.

Neki nem mondtam el, nem tudom lehet kicsit megnyugtatna ha elmondanám neki ezeket amik bennem vannak.

Korábban is ha távkapcsolatom volt akkor is ugyan ez a problémám volt és nem bírtam.

Most nem vagyunk kapcsolatban mégis ez előjön bennem és nagyon rossz hogy még egy pár hétig ez elfog tartani.

Van valamilyen módszer arra hogy megnyugodjak?

Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?


2021. máj. 24. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javaslom hogy ennyire ne éld bele magadat. Tudom hogy nehéz mert én is minden ilyen helyzetbe beleéltem magamat. De ma jól pofára estem. Egy sráccal 3 hónapja ismerkedek. Ma lett volna a 4. randink. És a találkozó előtt benyögte hogy mégsem jön el mert nem biztos hogy komoly kapcsolatot akar... Azóta teljesen a padlón vagyok. Én is ugyanígy voltam mint te hogy alig vártam hogy találkozzunk és legyen valami. Tudom hogy ezt nem túl jó olvasni de én az ilyen helyzeteket a későbbiekben már fenntartásokkal fogom kezelni a saját érdekemben. Próbáld meg elterelni a figyelmedet és lefoglalni magadat valamivel... :(


2N

2021. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25N* bocsi
2021. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap alatt 4 randi?

Ti az ország két külön részében éltek, vagy hogy jött ez így össze?


Ne éld bele magad kérdező, és ne mond el. Várd, örülj, pár hét semmi.

2021. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát érdekes a sztori.

Érdekes hogy a sokadik randin gondolkodik azon hogy lehet nem akar kapcsolatot.


Az én sztorimnál pedig már 2 hónapja úgymond aktívan beszélünk, úgy beszéltük meg ha hazajön akkor térünk vissza a kapcsolatra, viszont mivel így még nem találkoztam vele meg nem ismerem nagyon, így nem biztos az se hogy személyesen ki fog alakulni valami.

Én legalábbis olyan személy vagyok, aki nagyon romantikus és ezért is van bennem nagyon az az érzés hogy szeretnék hozzáérni.

Csak most ugye nem lehetséges amíg kint van.

Valóban nem sok pár hét, de nem is tudom hogyan lehetne csillapítani az érzéseimet, a gondolataimat.Nem szeretném ezt addig és esetleg tovább ezt csinálni.

2021. máj. 24. 18:24
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Szeged-Szigetszentmiklós. Annyira nem az ország 2 vége. De ja, így sikerült. 😅
2021. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!