Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak véleményét,tanácsát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményét,tanácsát is kérem!Jelenthet komolyabbat,szerelmet(pl eltitkoltat is)?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,akivel ha beszélek négyszemközt akkor az arcomat nézi,szemléli,legtöbbször a szemeim között cikázik a tekintete,van többször mikor a számat is nézi.Az is előfordult,hogy amikor beszéltem a számat nézte és a száját megnyalta. Egy idő után van hogy elhallgat ő is miközben néz rám és beszél és érzem,hogy a légkör megváltozik,valami húz hozzá és ilyenkor felgyorsul a szívverésem(ilyenkor a másik szívritmusa átterjed?)

Olyan is szokott lenni,hogy amikor állunk és nézzük egymást akkor lefagy és nem megyünk pár másodpercig sehova és nincs időérzékem (ahogy látszik neki se).

Amikor meglát előfordul hogy megnéz,de az ritkább volt ahogy észrevettem,inkább az arcomat nézi.

Volt olyan régebben,hogy az utca másik oldaláról integetett nekem és addig nézett amíg azon az oldalon ahol ő volt az épület engedte.

Elköszönéskor előfordul néhányszor,hogy odanéz/visszanéz rám egy kicsit hosszabb pillanatra és kicsit megáll.

Legtöbbször örül mikor meglát.

Az egyik szülőm elmondta neki,hogy ne szórakozzon velem,a férfi erre a kijelentésre elkomolyodott és úgy nézett mint akit kissé rosszul érintett ez a mondat,nem vörösödött el.

Pl a kezemhez is hozzáért amikor átvett valamit,vagy amikor odaadott (nem minden alkalommal de előfordult)

Miközben nézett beszélgetés közben olyan is volt hogy a haját kezdte el babrálni,utána párszor a ruháját sepregette. Egyszer azt mondta fáj a feje,a kezemet a fejére tettem ekkor a szemeit becsukta és nyugodt volt.


nov. 21. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Részedről nagy és elemi vonzalmat felé. Fordítva jó esetben szintén valami hasonló, de az is benne lehet a pakliban hogy csak megjátssza. Ezeket talán érdemes lenne kideríteni, mert egy elég jó alapnak tűnik minden másra is.

Szerelem ettől hogy nézitek egymást még magában nem hinném hogy kialakulna, ahhoz több kell. Kivéve persze ha fiatalok vagytok annyira. De mint mondtam, ez az egész nagyon jó alap lehet rá, ha valóban őszinte amit ő is mutat érdeklődés.

nov. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerelem nem biztos, vonzalom talán. Esetleg hívd el randira vagy valahogy fejezd ki, hogy nem barátkozni akarsz
nov. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Masok elott is elofordult pl hogy ram nezett vagy osszeneztunk es nem tudott koncentralni. Pl meg a kozelemben megnyugszik.


Aki megjatssza az kb. mennyi ideig tudja megjatszani magat?(azon kivul hogy a masii frl mennyire okos hog rajojjon)

nov. 24. 01:24
 4/4 anonim ***** válasza:

"Aki megjatssza az kb. mennyi ideig tudja megjatszani magat?(azon kivul hogy a masii frl mennyire okos hog rajojjon)"


Hát minél több időtök van közösen együtt, annál több lehetőség arra hogyha szerep, akkor kiessen belőle, vagy hibázzon.


Egyébként lehet naív vagyok, de az alapján amit írsz, szerintem te is valóban nagy hatással lehetsz rá.

nov. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!