Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok önző vagy ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok önző vagy ő?

Figyelt kérdés
Barátság extrákkal kapcsolatom van egy sráccal, akibe szerelmes vagyok és ezzel ő is tisztában van. A barátságunk igazi mély barátság, és nem a szexről szól az egész. De ő nem szerelmes belém ezért sosem akar házasságot. Viszont nem akarja elveszíteni a barátságomat még akkor sem, ha ő megnősül. Én viszont megmondtam neki, hogy ha egyszer komoly kapcsolta lesz vagy megnősül, én elhúzok az életéből és nem tarthatjuk a kapcsolatot, mert nem tudnám elviselni, hogy mással lássam. Ő meg azt mondja, hogy nagyon elszomorítja hogy így beszélek, és az, hogy képes lennék befejezni a barátságunkat "csak azért" mert ő mással lesz...
máj. 1. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Egyikőtök sem önző. Mindketten transzparens, őszinte módon kommunikáltátok az álláspontotokat. Attól még hogy ezek összeegyeztethetetlenek még egyikőtök sem lesz rossz.
máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem. Kedvelitek egymást, jól kijöttök, barátok vagytok, a szex is jó. Mégis mi a fenére vár ez az ember?

Egyáltalán mit jelent neki az, hogy szerelem?

máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez miért önzőségi kérdés? Sok pasi él csak ösztönszinten. De vannak akik nem hülyék annyira hogy a f.rkuk szerint döntsenek kapcsolatokról is. Tehát hogy a f.rka vezesse. Nem az vezeti. Ő intelligensebb tipus🤣
máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es.


Hidd el, én sem értem. Ő indiai, van egy olyan gyanúm, hogy a családja miatt nem akarja megpróbálni sem... ugyanakkor azt vallja, hogy nem hisz a nagy szerelemben

máj. 1. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy világosítsd fel, hogyha lesz egy szerelme, ő se fogja jó szemmel nézni, ha találkozgat az ex-szeretőjével. Én biztos nem tűrném.
máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazi mély barátság, amiben kihasznál téged, ahelyett hogy a te érdekeiket nézné és kilépne az életedből hogy találhass olyat, aki megérdemel.
máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Bakki. A barátság extrákkal az a szabadidős+szexpartner....milyen házasság, milyen kapcsolat te szerencsecsomag?! 😃

Ebbe nincs több kérdező, mint ami valójában, még akkor se, ha vannak érzéseid. Egyoldalúan ez nem működik, ha bele feszülsz se.

máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!