Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet, ha gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, ha gyakran kérdezi, hogy minden rendben?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kapcsolatom a barátnőmmel és mindketten boldogok vagyunk együtt, viszont sokszor kérdezi, hogy minden rendben van-e (általánosan leginkább, de néha úgy érti, hogy kettőnk között). Elvileg azért kérdezi, hogy biztosra menjen, hogy nem érzem magamat valamiért kényelmetlenül.


2 dolog eszembe jutott, de persze más miatt is lehet, szóval kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok.


Sokáig voltak önértékelési gondjai és arra gondoltam, hogy talán ehhez lehet ennek köze. Vagy talán nem tart elég határozottnak engem és attól tart, hogy nem szólnék magamtól, ha valami miatt kényelmetlenül érezném magamat.


nov. 22. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ideje lenne megbeszélnetek. Persze nem akarok itt kéretlen tanácsokat osztogatni, de véleményem szerint egy kapcsolat alapja a komunikáció. Ha valóban önértékelési problémával küzd/küzdött akkor talán attól fél, hogy "túl jó vagy neki és emiatt bármikor elhagyhatod".
nov. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát akkor az mégse olyan jó kapcsolat, ha nincs bizalom a lány felől. A másik forgató könyv, hogy tényleg csak simán kíváncsi mi van veled, hogy érzel, meg ilyenek. Sajnos velem is volt már, hogy nem kaptam a páromtól bizalmat, bár ő aggreszív magatartással csinálta.
nov. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!