Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok, eddig...

21 hetes terhes vagyok, eddig mindennap éreztem a babát mozogni kb 2-3 hete, de holnap lesz a negyedik napja hogy egyáltalán nem érzek semmit. Szerdán voltam ultrahangon ott minden rendben volt… Mennyire jelenthet gondot? Holnap megyek újra

Figyelt kérdés

2022. júl. 17. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha lefekszel,úgy sem érzed?Az elején sokszor csak fekve lehet érezni,legalábbis nálam így volt a kisfiamnál és most a második terhességemnél is.Most épp akkor érzem a mozgást,ha jobb oldalon fekszek.Esetleg ehetsz,ihatsz előtte valami cukrosat is,hátha kicsit felpörgeti.Próbálj kicsit ledőlni és figyelni.
2022. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Én ezt nem hagytam volna annyiban. Ha eddig aktív magzatmozgást éreztél és most tényleg nincs semmi, én tuti megnézetném magam. Kb 22 hetes voltam, amikor kórházban kellett lennem, és mondta a nővér a reggeli viziten, hogy aki délig nem érez magzatmozgást, azonnal jelentkezzen.
2022. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam az orvosomat 2 napja, ő mondta,hogy ez normális mivel még kicsi a baba… azt mondta ha hétfőig nem változik menjek be és megnézi.
2022. júl. 17. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

21 hetesen még rengeteg helye van, elképzelhető, hogy éppen befordult egy új pozícióba és még azért nem érzed.

Szerintem szuper, hogy holnap megnézeted.


Nekem az segített, ha nem éreztem a mozgását, hogy ittam hideg kólát és oldalra feküdtem. Valamiért a hideg-cukros-bubis mindig bevált :D

2022. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hm hat nem tudom en most 23 hetes vagyok es kb a 19.hettol minden nem rengeteget erzem mozognj. Ha 4 napig egyetlen egyszer se erzed mozogni sztem menj be az ugyeletre ezzel nem kuldhetnek el
2022. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én ezt nem hiszem el. Ha 4 napja nem mozogna a babám,már rég a kórházban lennék megnézetni..még karácsonykor is.
2022. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miujsag veletek? Jol van a baba?
2022. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta kérdező és a válaszolok?
nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!