Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent számodra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent számodra egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Hölgyek véleményére volnék kíváncsi, őszintén.

nov. 22. 06:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
12%
extra pénztárca
nov. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
12%

1

Hát igen, a legtöbb férfi ezért megy bele parkapcsolatba

nov. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

#1 hölgynek érzi magát. :D


Én a biztonságot kerestem párválasztásnál. Lehessen vele közös életet alapozni. Legyen jövőképe, tervei, céljai, ne csak lézengjen. Tökmindegy mi a munkája, de az tisztességes és tartós legyen.

Nekem egy párkapcsolat azt jelenti, hogy együtt építkezünk, nem egyikünk cipeli végig a hátán a másikat.

Párkapcsolatban meghallgatjuk a másik felet és kommunikálunk. Mind a két fél, különben nem működik.


10 éve vagyunk együtt.

35 N

nov. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
12%

Én a biztonságot kerestem párválasztásnál - anyagi biztonság

Nekem egy párkapcsolat azt jelenti, hogy együtt építkezünk - az ő pénzéből

nov. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha előre szólsz, hogy megkeseredett incelek fognak ideböfögni, akkor nem válaszoltam volna a kérdésedre.
nov. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Azt, hogy KETTEN vagyunk benne, egymásnak vagyunk a legfontosabbak és mindent úgy alakítunk, hogy a másikat boldoggá tegyük, ja és a legfontosabb a szerelem, és nem, ez nem múlik el, a rózsaszín köd múlik csak el.
nov. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
30%

"hogy együtt építkezünk - az ő pénzéből"


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

nov. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem, őszinteség, bizalom. Ennyi. Minden más utána jön. Nem állhatunk hozzá előre elvárásoknak, mert azt sok értelmesebb illető nem szereti és rögtön befuccsol a kezdeményezés.


35/F

nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi biztonságot.
nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

Egy társat, aki mindenben partner. Akivel együtt építjük fel a jövőnket, együtt tervezünk, belekalkuláljuk egymást a jövővel kapcsolatos terveinkbe, támogatjuk egymást és szinte kompromisszumra hajlandóak vagyunk egymásért, amíg senki nem mond le az álmairól és amíg ez mindkét részről teljesül.


Valaki, akivel szeretjük egymást, bármit meg tudunk és akarunk beszélni, egy legjobb barát. Közben cinkostárs, rengeteg titkos közös emlékkel. Valaki, akivel megélhetem a vágyaimat. Akivel azonosak az értékrendjeink. Akit sosem bántanék meg. Fontosabb, mint a büszkeségem, vita közben is szeretem.


22 éves vagyok (párom is) és 2 éve vagyunk együtt. Már együtt élünk. Közben már váltottunk országot, munkát, egyetemet. Mi tényleg mindent együtt építünk fel. Mikor találkoztunk nem volt munkánk, egyetemre jártunk

nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!