Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol, és hogyan ismerted meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, és hogyan ismerted meg a jelenlegi párodat? Miért érzed úgy, hogy ő a nagy Ő számodra?

Figyelt kérdés
Azt is ird le, mióta vagytok együtt.

2021. febr. 23. 16:27
1 2 3
 1/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

18 évesen, másik kategóriában, GYK-n.

A legjobb barátom, és mindenben olyan, amit el tudnék képzelni, hogy nekem tökéletes, és én elég válogatós vagyok.

Évek óta már a férjem, és öregek vagyunk már mint az országút.

2021. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mi fogott meg benne először?
2021. febr. 23. 16:29
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Net.

Mert teljesen pontosan azt nyujtja/úgy néz ki, amikre vágytam.

(Hozzátenném, hogy jelenleg.

Lehet később más vágyaim lesznek vagy neki.ezt előre nem tudom.)

2021. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Mindenkire vonatkozik a kérdésem, hogy: "Mi fogott meg benne először?".

1 - es: Örülök a nektek!🙂

2021. febr. 23. 16:30
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy láttam hogy minden apró vágyam hozza, szép sorjában egymás után, ahogy egyre jobban felfedeztem őt és alakult a kapcsolat, egyre nagyobb pozitív meglepetések is értek, az álmaim is felürírta jóformán.
2021. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Az, hogy nem akartam mást se csinálni, csak vele beszélgetni, és annyira egyeztünk azonnal.
2021. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

14 évesen ismertem meg egy próbateremben. :) Ő 15 éves volt akkor.

Volt egy közös barátunk aki ott tartott egy bulit és bemutatott minket egymásnak.

4 évig barátok voltunk. De mindig szikrázott a levegő. Akármelyik fiúval nagyon jól eltudtam dumálni, de ha vele kettesben maradtam valahol, harapni lehetett a kínos csöndet :)

Neki a 19. szülinapján kavartunk először bepiálva. Utána hónapokig szenvedtünk, mert sokkal kínosabb volt az egész. Egyikőnk se merte kimondani, hogy szeretjük a másikat, pedig így volt.

A szülinapjára rá kb. fél évvel vallott nekem szerelmet, azóta együtt vagyunk, idén leszünk 3 éve együtt.

Szóval összességében lassan 10 éve ismerem, szerintem több mint 5 éve szeretem és 3 éve a párom.

Hogy mi fogott meg benne először? Ő a legkedvesebb, legönzetlenebb ember akit valaha ismertem. Megbízható, odaadó, türelmes, mind a barátaival, mind velem. A legelső perctől kezdve romantikus, pedig tudom, hogy őt ezek nem izgatják, csak ismer engem, tudja, hogy én szeretem a nyálas dolgokat. Rengeteget változtunk / fejlődtünk egymás mellett, tehát a kapcsolat által jobb emberek leszünk folyamatosan.


Mást el se tudnék képzelni magam mellé és próbálok olyan ember lenni, hogy ezt ő is így érezze.


22N

2021. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%

11 éve ismerem kb. Barátok voltunk. Aztán én egy súlyos betegségből lábadoztam, ő pedig felkeresett mert arra járt. Aztán egyre gyakrabban jött (nem a közelben lakott), egyre többet beszélgettünk, és jobban megismertük egymást. Igazából ez fogott meg benne. Kiderült, hogy hatalmas szíve van, és ha ő beáll egy jó ügy mögé akkor minden követ megmozgat. Pl. egy volt edzőstársa kislánya beteg lett és a műtét nagyon drága volt. Ahelyett, hogy pár ezret elutalt volna a családnak inkább szervezett sportnapot, ahol a nevezési díj a kislánynak ment és több milliót tudtak így adni neki.

Megismertem és beleszerettem, ő pedig átszervezte az életét, hogy latogatni tudjon, majd, hogy együtt élhessünk.

2021. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Milyen gyönyörű történetek!🙂
2021. febr. 23. 18:26
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi bálon ismertük meg egymást 1962 őszén. Tánc közben szimpatikusnak tűnt a lány beszéde, viselkedése, külseje. Közben összeházasodtunk.
2021. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!