Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes voltam egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes voltam egy lányba, aki nagyon hullámzott, hol akart engem hol nem. De nem tudom őt megsiratni, pedig az előző csajoknál mindig könnyeztem szakításkor, nála miért nem?

Figyelt kérdés
Próbáltam kerülni őt, de mindig rámírt keresett hogy csak barátok vagyunk, és ez így jó, mert lelkitársak vagyunk szerinte, és összejöhetnénk. De nem éreztem hogy ő az aki kellene, viszont szerettem őt! Nekem pedig nem kell, már éreztem hogy mérgező a csaj. Lehet hogy mivel egy kis harag van bennem, amiket csinált velem, próbálkozott, de már nem tudtam komolyan venni őt, illetve a pasijairól beszélt nekem, hogy kiknek tetszik stb. Keresett hogy barátilag hallgassam meg, -amit nem tettem- de így is keres néha hogy mint haver hiányzok neki. Beszélek vele, de semlegesen. A sok sérelem végett nem tudom megkönnyezni, vagy mert már kiábrándultam belőle? Előző barátnőknél mindig kicsordult a könnyem, nála már nem megy.Van ilyen? Bizalomvesztés végett?
nov. 28. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a csaj ezt írnám neked :

Azért nem tudtam eldönteni hogy mit akarok , mert sose tudtam milyen egy stabil biztonságos kapcsolat . Fejben menekültem volna , de az érzéseim mást mondtak . És sajnos még mindig szeretlek ☹️ belehalok a hiányodba

nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1

Köszi!

Amikor kellett volna, akkor nem volt őszinte hozzám! Pedig kérdeztem tőle hogy most akkor mit szeretne? Vannak érzései? Csak szimpátia van, érzelmek nincsenek, ez volt a valasz, aztám mégis több lett éreztem de tagadta!! Hát ha nem volt őszinte, akkor sajnálom.

nov. 29. 06:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha többet érzett volna, lépne szerintem
dec. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezekben a nőkben valami nagyon el van pattanva vagy törve. Sokat adnék érte ha valaki szállítana itt egy ténylegesen érthető magyarázatot, mert hatalmas rejtély számomra is az egész. És kissé hasonló cipőben jártam én is. Most készülök végleg elbúcsúzni tőle, és a leggázabb hogy még mindig csak találgatni tudok, hogy mi lehetett a valódi baj amiért ilyen játszmába rángatott.

Egyébként az én legprózaibb magyarázatom némi enyhébb borderline, de hogy minimum kötődési zavar múltbéli traumák miatt, abban biztos vagyok.

dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!