Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Emberek miért viselkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek miért viselkednek rondán szakításkor, mikor csak nem szerették meg egymást? Annyiszor hallom, hogy ilyenkor megváltoznak az emberek.

Figyelt kérdés

Pedig még csak nem is megcsalás, de erre olyan bunkón viselkednek, és bűntudatuk sincs.

Sok ilyet hallani... mintha szakításkor elvárt modor lenne a veszekedő stílus.


Miért kell így megváltozni?



2014. jún. 25. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
sértődötten viselkednek és a legtöbb ember akit megbántottak próbálja visszaadni amit kapott.
2014. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tényleg így van. a volt párom teljesen kifordult magából, ott tartunk, hogy semennyire nem tartjuk a kapcsolatot. pedig úgy váltunk el, hogy jó viszonyban maradunk, és számíthatok rá. ehelyett elkezdett hazudozni (vagyis inkább folytatta) és ellökött magától végleg.
2014. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ilyenkor az emberek elképesztő, hogy megtudnak változni...


Hibásnak beállítani azt, aki lehet nem az, de magukba nézni minimum nem tudnak.


Nem tudom , miért jó ez...

2014. jún. 25. 14:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi is úgy váltunk el a volt páromtól, hogy barátok maradunk. Mert semmi nem történt, csak elmúlt a szerelem. De aztán ő elkezdett nyomulni, én meg nem akartam visszafogadni, hanem túl akartam lépni ezen, ő ezt nem tudta felfogni, rengeteget veszekedtünk és most mondtam neki, hogy ne írjon többet facebookon, hagyjuk egymást. Tehát nálunk ezért :( Rá sem ismerek arra a fiúra,akivel összejöttem :( 3 hónapja szakítottunk 2 év együtt járás után.

17/L

2014. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csodálkozol?


Fiúként mondom, azért nem olyan egyszerű elveszíteni a kapcsolatból azt, akit szeretsz... Te lehet könnyen túl vagy rajta, de ő rajtad nem.

2014. jún. 25. 15:02
 6/10 anonim ***** válasza:
azért mert az emberek nehezen dolgozzák fel, és a támadás jelen esetben védekezés
2014. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Pedig csak gondolkozni kéne, meg nyugodtan viselkedni.

De olyan fura, hogy ezt én látom így, meg képes vagyok kontrolállni magam, pedig csak viselkedni kell tudni.

2014. jún. 25. 15:08
 8/10 anonim ***** válasza:

hát ezt még nehéz feldolgozni, de az enyém olyan volt, mint egy idióta 10 éves. összejött egy csajjal tökre hamar, és a pofámba dörgölte. én meg mondom, jóóóó lesza.rom, mivel már nem szerettem. azzal a csajjal volt, de engem meg nem hagyott békén. :D

szánalom.

2014. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló vagyok. Tudom, hogy nem könnyű elveszíteni a kapcsolatból, akit szeretsz, de hogy valaki 3 hónap után is könyörög, hogy fogadjam vissza, az már közel sem a romantikus kategória. Meg ha megmondom neki, hogy akármit csinál, úgyse lesz semmi, ő meg tovább nyomul és veszekszik velem. Ha valakit tényleg szeretünk, akkor azt akarjuk, hogy boldog legyen. Ha mással, akkor mással.
2014. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem ilyen egyszerű, veled akar. :)


Nem vitatkozom amúgy, csak így férfiszemmel tudom , miről lehet szó.

2014. jún. 25. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!