Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van, amit megbántatok szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, amit megbántatok szakításkor? ( viselkedés, mondanivaló stb. )

Figyelt kérdés

Van, amit azóta megbántatok, esetleg úgy láttok, hogy másképp kellett volna csinűlni, vagy nem így kellett volna csinálni, mert ezzel tényleg megbántottam őt, lehet nem is okkal.


Szóval van, amit utólag beláttatok, hogy ott nem volt helyes?


Ilyenkor utólag kértek bocsánatot, vagy meghagyjátok azt, hogy szemetek voltatok?



2014. jún. 25. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Igen, nem voltam elég erélyes és határozott.


Le kellett volna k/rvázni, elküldeni mocskosul és nem szenvedni és asszisztálni a vívódásához hetekig.

2014. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van.Azt sajnálom,hogy nem köptem szembe.
2014. jún. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Buford Tannen ***** válasza:
Igen.elfele jövet idegbe voltam még, és az árokba találtam magam a 250/1-es MZ-mel :@ nem elég h megcsalt,de 40eft os kárt okozott meg 1 agyrázkodást és zuzodásokat!!!
2014. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt sajnálom hogy nem hagytam el előbb az exvőlegényem. Megkíméltem volna magam a kapcsolat utolsó 7 hónapjának poklától. Hát igen. Elég szar belegondolni hogy csak az első 3 hónap volt boldog...a többi időt meg elpocsékoltam:P
2014. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van. Megmondtam volna neki, hogy szálljon le a földre és nézzen tükörbe..
2014. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, azt, hogy hagytam elragadtatni magam és kimutattam, hogy fáj. Nem kellett volna. Ha valaki egyszer hoz egy ilyen döntést, akkor ennyi. Csak akkor ezt még nem tudtam, és naív voltam. Se könyörgéssel, se rimánkodással nem lehet másbòl szeretet kicsikarni. Csak szakításnál nem az agyunk lép működésbe, sajnos.
2014. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De a kapcsolatunknál jobban nem bánok semmit. Engem még ennyire senki nem hagyott cserben, amikor szükségem volt valakire. A mai napig cipelem azt a szart, amit hagyott maga után és csak remélem, hogy valamikor megszabadulok tőle. Önző, érzelemmentes, manipulatív alak volt, aki senkit, semmit nem becsült, még önmagát sem.
2014. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár, belegondolva, akkor ha nem járunk, talán sose borult volna ki a bili, így majd mindennel, ami volt és ennek okozója, szembe tudok nézni és esélyem lesz egy szép és működőképes kapcsolatra. Meg persze boldog életre, ami még ennél is fontosabb.
2014. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!