Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek meg írjam neki? T...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg írjam neki? Természetesen kézzel írva.

Figyelt kérdés

Először is szeretnék bocsánatot kérni mindenért. Önző voltam mindenben. Nem gondoltam át, hogy mit cselekszem. Rád erőltetem azt amivel boldogá szerettelek volna tenni. Csak csináltam és csináltam, de nem gondoltam bele. Mostmár belátom, hibáztam. Tudom, hogy sok ellentét van bennünk. De hiszek abban, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Szeretném megtalálni a közös harmóniát veled. Melletted lenni és nem pedig ellened. Nem teher lenni az életedben hanem a társad akire bármikor számíthatsz. Még akor is ha éppen összedől a világ. Tudod én akartalak. Akartalak de nem a testedért és nem azért, hogy játszak veled. Hanem azért, hogy megmutassan milyen igazán szeretve lenni. Hálás vagyok anyukádnak, hogy egy ilyen fantasztikus nőt nevelt fel. Talpra esett és hihetetlen céltudatos. Rengeteg élménnyel és tapasztalattal lettem gazdagabb melleted. Szeretném ha még sok szép és boldog emlékeink lennének közösen. Melleted mindig boldog vagyok és mindig várom azt, hogy újra veled lehessek. Rengeteget fejlődtem melletted, de tudom még nagyon is van hova fejlődni. Tudom, hogy sokszor túlsokat csókoltalak, és simogatalak vagy éppen szorosan hozzád bújtam. De csak mert oly kevésszer volt alkalmam veled lenni, puha bőröd és a finom illatod pedig mindig megnyugtatott.

Lehet sosem fogod megérteni mennyire fontos vagy nekem és milyen sokat jelentesz. Szeretem azt amilyen okos, vicces, gondoskodó vagy. Bele szerettem a mosolyodba a gyönyörű szép zöld szemedbe és az ajkad forró csókjába. Csinos és eszeméletlenül gyönyörű vagy. De az ami igazán beléd bolonditott az te saját magad vagy. És én azért Szeretlek oly nagyon.

Nem tudom ezt a levelet ha elolvasod mit gondolsz.

Lehet választ sem kapok, vagy éppen letiltasz. De megírtam és oda szerettem volna adni. Ha nem teszem meg akkor egy élten át bánnám.

De tudnod kell. Nincs nálad fontosabb ember és nem szeretnélek elveszíteni.



nov. 29. 12:13
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nincs háttérsztorink, de amúgy nyálas.
nov. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Elején elletmondások, aztán tömény nyál. Ne tedd haver..
nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és sok benne a helyesírási hiba.
nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ mi ezzel a célod. Ha az, hogy elhányja magát, akkor küldd el neki nyugodtan. Csak meg fogja benne erősíteni azt, hogy jól döntött.
nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlackSword ***** válasza:
67%
Legyél férfi!!! Elb@sztad, most viseld a következményeit...
nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Blablabla - eső után köpönyeg. Ezek a dolgok azok amiket nem leírni kell utólag hanem éreztetni kellett volna addig amíg együtt vagytok. Ha annyira közölni akarod vele akkor személyesen tedd, ne egy papírdarabra leírva. Nem fog semmit változtatni a leveled.
nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Neee.
nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Túl sok. Szeretem a romantikus, érzelemdús férfiakat, az "enyém" is az ,de azért nem ennyire nyálas. Túl sok! Még nőtől is, nemhogy férfitól!

40/N

nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
mindenképp add oda neki
nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
Egyáltalán nem sok, leírtad amit érzel és gondolsz. Add át neki a levelet, ha szeret még, akkor van esély, ha már nem, arra rájössz a reakcióból, így mindenképp nyersz vele. Vagy megnyered őt egyszer, vagy letudod zárni. Én örülnék ha az exemtől kapnék egy ilyen levelet, hiszen én is egy ilyen levélre vágyom. :)
nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!