Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kézzel kielégítettem a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kézzel kielégítettem a barátomat.A sperma természetesen a kezemre,ujjaimra is jött. Megtöröltem de nem sokkal később megujjaztam magam.(teljesen elfelejtkeztem róla,hogy spermás a kezem)Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2022. márc. 10. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Lehetsz.
2022. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Megtörölted, plusz a sperma levegőn nem sokáig életképes. Nem lehetsz.
2022. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Szabad levegőn sem tudnak sokáig életben maradni (a "nem sokkal később" alatt nem tudom mennyi időt értesz), de törlés után szinte biztos, hogy nem maradt életképes.
2022. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Miért nem ő ujjazott meg?
2022. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha nekem kiverné egy lány, akkor én tuti megujjazném, vagy kinyalnám őt, nem kellene magának csinálni, de max petting, ha még szűz.
2022. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Nagy lesz ismét a hunok nemzete! 🏹🇭🇺💪🏻
2022. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Atyaég de buta szar vagy
2022. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!