Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyakorin megismert emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorin megismert emberrel lehet szerelem, komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van akinek össze jött?
dec. 1. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, de hogy örökkön örökké nem tudom, ők se.
dec. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem régebben volt ilyen.
dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak legjobb barátom van innen, 10évvel ezelőtt edzőtársat keresett mindkettőnk, aztán annyira egyhullámon vagyunk, hogy sülve főve együtt lógunk.
dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Szerencsére nem csak frusztrált emberek vannak az oldalon.
dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha azt veszed, akkor elkezdtek egymással beszélgetni mint egy társkeresőn. Csak itt nincs elsőre kép.


Éppen ezért van aki képcsere után huss lelép.


Szerelem részemről egy fénykép vagy beszélgetés által nem lesz, ahhoz személyesen együtt töltött idő kell.

dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szeretnél?
dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 LazyJones ***** válasza:
Jelenlegi páromat itt ismertem meg, lassan két éve vagyunk (és élünk) együtt. Hogy a két évet komolynak vesszük-e, az relatív, egyelőre annak tűnik
dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vannak sikerélmények, de szerintem nagyon sok, inkább külsős tényezőtől is függ ez. Itt egyfajta hullámvölgy van a felhasználók részéről: van, amikor jobbak, van, amikor nagyon rossz a felhozatal.
dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vannak itt nagyon jó emberek is, de vigyázni kell mert a rosszak, sérültek, és a legtoxikusabb típus, aki ezekre vadászik hogy élvezkedjen rajtuk és energiát zabáljon belőlük, ezek itt mind jelen vannak.


8-as te érdekes kérdéseket feszegetsz most bennem ezekkel a hullámvölgyekkel. Te hogy látod, az elmúlt pár hónapban milyen volt az itteni felhozatal?

dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én már 11 éve rendszeres válaszadó vagyok a sport mozgás rovatban, abszolút adom ezt a hullám dolgot, időnként egyes témákban teljesen összekovácsolódik a keménymag, összehaverkodunk stb, aztán jön egy hullámvölgy, eltűnnek az értelmesebbet, és totál hülyék veszik át a helyüket… most pl ez van a sport rovatban.
dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!