Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy deritsem ki a kiszemeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deritsem ki a kiszemeltem nevét, vagy hogyan tudnám el hívni randira?

Figyelt kérdés

dec. 3. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leszólítod valamilyen indokkal és megkérdezed.
dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá, szólítsd le.

Már többször csináltak velem olyat, hogy valahonnan kiderítették a nevem és úgy rám írtak, egyből ment a törlés, tiltáska. Ez a módszer egyrészt ijesztő, másrészt szánalmas. Ha lát valaki és nem mer odajönni se, akkor majd hogy kezel egy randin mondjuk? Meg se mer szólalni? :D Szóval ja, csak menj oda hozzá, nem harap.

dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, de megis milyen indokkal?
dec. 3. 23:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kamuzni, mert úgyis tudjuk mi a szándékotok. Mondd meg neki hogy tetszik, beszélgess vele és kérj valami elérhetőséget.
dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Oda mész hozzá és megkérdezed: van kedved el jönni velem egy randira? Tetszel. Biztos sokkot fog kapni de ez a tömör valóság. Én a páromat így hívtam el randizni. Köpni nyelni nem tudott akkor, de mondtam neki hogy gondolkodjon rajta. Következő nap üzent hogy ők. Azóta együtt vagyunk!

Ezt a sok tutyi mutyi anyám asszony katonája pasikat! Nem tudtok kommunikálni az emberekkel? Ez nem rámenősség csak akarat. Ha azt mondja hogy nem akkor sincs semmi, mert nem eroszakoskodtal, legfeljebb nem tetszel neki vagy egyéb.

dec. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Oda kell menni megmondani neki, hogy tetszik, nem fog megharapni !

Valamit mond, ha szerencséd van megvan a randi !Bátorság !

dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!