Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párom naponta beszélget az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom naponta beszélget az exével, úgy, hogy nem mondja el neki, hogy már új kapcsolata van. Baj, ha ez zavar? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4 hónapja vagyok együtt a párommal, közben ő napi szinten kapcsolatban van az exével és nem meri elmondani neki, hogy új kapcsolata van. Próbáltam lazán felfogni a dolgot, de már egyre jobban zavar. Beszéltünk erről többször is, tudja, hogy zavar, de egyelőre nem tud változtatni rajta,nem akarja megbántani a lányt. Szerintetek mennyit várjak rá, míg elmondja? Vagy hülyeség, hogy ez zavar?



dec. 4. 09:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom.. az a baj hogy ezt nem akarja elmondani... teljesen normális a reakciod
dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem a "párod".
dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Aki a múltban él, azzal nincs jövő szerintem.

Vannak, akik ezt elfogadják, de én nem tolerálom az ilyet. Nem is értem, hogy mi köze van az előző barátnőnek ahhoz, hogy van új kapcsolat. De persze azt sem, hogy miért kell nem napi, hanem akármilyen kapcsolatban maradni.


Nálam ez instant kuka.

dec. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam a másik oldalon, az ex akinek nem mondták el, hogy van új. A másik lány ezzel volt etetve, hogy nem akarja, hogy megbántva legyek, én pedig hogy béküljünk ki, kell a távolság, hogy rendezzünk magunkba dolgokat. Közben találkoztunk, együtt voltunk, nálam ott tűnt fel, hogy valami nem oké, hogy mindig ő jött hozzám, én nem mehettem és ismertem annyira, hogy kamuzik. Szinte 1 évet voltak együtt, én hamarabb tudtam meg, az akkori barátnője kicsivel később, kb.1 évet lehettek együtt.

Nem tudom, ha érdemes várnod arra, hogy elmondja, vagy bármi jóra...

dec. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%
Mi az hogy nem meri? Miert mit csinál az exe?
dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Bolond vagy és szamár ha vele maradsz.
dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Pl. szakíts.
dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Érzelmileg labilis a lány, és aggódik, hogy hogy viseli majd.
dec. 4. 10:29
 9/24 anonim válasza:
91%
Ha aggodik az exeert reg rossz dobd
dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
És a párod miért nem érted aggódik, hogy téged megbánt ezzel? Én kidobnám.
dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!