Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 6 hónapon belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 6 hónapon belül elmúlik a kapcsolatok első fázisa (rózsaszín köd)?

Figyelt kérdés

dec. 6. 00:09
 1/9 anonim válasza:
100%

Változó tud lenni, van, akinél 2-3 hónap után elmúlik, van, akinél egy évig is kitartott már. Azt mindenképp érzi mindkét fél.

Nyilván nem ettől függ egy tartalmas és jó kapcsolat, hiszen az előbbire példa, hogy nagyon hamar megismerték egymás negatív oldalát, minden kis ügyét-baját, külső forrású konfliktusokba sodrodtak, amiket együtt meg kellett tudniuk oldani, és jópár éve együtt vannak. Egy másik ismerősömnél ez sokáig tartott, utána még 2 évig kb volt ez a "ez csak egy időszak, ilyen mostanában a kedve" féle kifogás meg saját maga győzködése. A csávóról később kiderült, hogy van baj rendesen a fejben, de ez már mindegy.

dec. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Kinél hogy. Nálam 8 év és még tart.
dec. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbbi kapcsolatomnál másfél évig tartott a részemről.
dec. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Sok függ a körülményektől is. Kiváltó ok lehet egy hirtelen előállt krízishelyzet. Ilyenkor lehet megismerni a másikat.
dec. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Arra gondolsz, amikor nem vesszük észre a másik hibáit, vagy arra, hogy még mindig kiugrik a szívünk, ha nemsokára újra látjuk és percekig tudunk szerelmesen nézni egymásra? Utóbbi nekem már 2 éve tart :D
dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Változó. 3 hónaptól két évig bármi lehet. Ha tovább tart, az már nem a rózsaszín köd, hanem akkor már elmondható, hogy tényleg szerelmes vagyok a másikba, a hibáival együtt.
dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem idővel lett "rózsaszínebb". Minél jobban ismerem a párom, annál jobban szeretem. Kb mint minden kapcsolatomban, szülők, testvérek, barátok. Azért szeretem őket, mert régóta ismerjük egymást, sok a közös élmény, fél szavakból értjük a másikat. Engem a kapcsolatok eleje mindig befeszített. A legrosszabb rész.
dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A kezdeti fellángolás részemről biztosan elmúlik ennyi idő alatt. A kérdés az, hogy mi veszi át a helyét.
dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából ennyi időn belül ez szokott történni.
dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!