Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt szertnem tudni mikor lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szertnem tudni mikor lesz vége első szerelemnek ha viszonzatlan marad? És kihathat-e a többi kapcsolatokra ?

Figyelt kérdés
Minden nap beszélek vele. Össze jöhettek volna vele de akkor még nem álltam készen (féltem az egész dologtól)és megszakítottam vele minden kapcsolatot ugyan gondoltam rá minden nappal egyre erősebb lett az érzés minden nap egyre többet gondolni-rá és a végülis fel vettem vele a kapcsolatot rafélévre és kiderült hogy van barátja és azóta eltelt legalább félév és mindennap beszélgetünk és tudja hogy érzek iránta. Bele bolondulok a fájdalomba hogy nem az enyém
2022. aug. 2. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Addig tart, amíg meg nem szünteted a benned kialakult kötődést. Azaz el kell vágnod minden kapcsolódási pontot vele, és meg kell gyászolnod a veszteségeidet. Ríszedről ez nem barátság, részéről ez nem kapcsolat... akkor mit szenvedsz vele?? HAGY AZ EGÉSZET!



...és lépj tovább. Amíg benne ragadsz a jelenlegi helyzetbe, addig nem lesz változás, és folyamatosan csak sérülsz. Akkor tudsz új kapcsolatot kialakítani, ha a jelenlegi plátoó viszonyodat megszünteted.

2022. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!