Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak érdekember férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak érdekember férfiak párkapcsolatban és házasságban?

Figyelt kérdés

Van egy jó 50es férfi "őszinte" barátom úgy kb 20 éve, nem volt köztünk semmi, a világ dolgairól szoktunk beszélgetni, felesége is ismer engem, van két nagyobb gyermeke.

Ez a férfi nemrég vált a feleségétől, nekem azt mondta, hogy azért, mert nem jó hangulata van a feleségnek. Közben nyáron összejött egy szintén 50es csinos nővel, akinek van egy örökölt háza egy Rózsadomb-szerű környéken. A férfi barátom azt mondta, hogy nősülni akar, mert jó nagy szerelemben vannak a nővel, azt is mondta, hogy nem akar majd jövedelmet "csak" nyugdíj által. Először azt hittem, hogy a férfi barátom van megbolondítva a nekem nem szimpatikus nője által, de szerintem a férfi barátom nyomul a nőre, hogy majd ingatlanhoz is jusson. A barátnőnek közösségi oldalon nyáron egy előző férfival vannak közös fényképei.

Előző feleségéről ezt mondta a férfi: "hát majd ott lesz neki az anyja lakása"

Érdekel a véleményetek, tapasztalat, stb, ismertek ilyen férfiakat esetleg, mert nagyon ritkán beszélnek nők érdekember férfiakról párkapcsolatban és házasságban.



dec. 9. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Az én exem is ilyen volt 😂 A barátai mondták, hogy mindig is a nők tartották el...meg én hüye 😂
dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze. Apám is ilyen vonalon választott párt anyám halála után. Ő nem ingatlant akar, hanem egyéb jólétet, utazgatás, drága éttermek és nem ő a gáláns lovag...9 éven át eltartatta magát nyugdíjazása előtt, nem dolgozott az életközépi válsága alatt. Előbb-utóbb minden nő megunta. Most csak az a szerencséje, hogy időközben nyugdíjas lett.


Az én férjem is a házam miatt van még velem, mert neki nincs. Valószínű már az elején ezt tartotta igazán vonzónak bennem, egy idő után rájöttem, hogy nem volt belém szerelmes sosem.

dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek nem is kevesen. Ismertem olyat aki egy percet nem dolgozott, se végzettség se pénz, saját bevallása szerint mindig a nők tartották el, valamit csak tudott. Ha mást nem, jól szédíteni a nőket. Egy másik is idősebb nőket pátyolgatott akik fizettek neki nagyon sokat. Ezek a férfiak a legtöbb nővel lefeküdtek, és üzleteltek is, hitegették őket.
dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. ha van üresedés eltarthatsz.
dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm egy nyanyával jött össze pont a pénze miatt.. 43f 67n fújj és dugtak is😄
dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!