Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes vagy egy nőbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy egy nőbe, de ő csak szexkapcsolatot akar veled, akkor belemész?

Figyelt kérdés

Vagy inkább nem, mert nem viszonozza az érzéseidet?

Vagy mindenképp belemész és reméled, hogy majd belédszeret?


dec. 9. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
igen
dec. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
😂 Igeb
dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Fordított nemekkel volt ebben részem és nem mentem bele.
dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer belementem, rossz vége lett
dec. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert szexet könnyű találni és csak a szívem fájdulna meg ettől :D
dec. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt nézem hogy akkor vagyok vele mikor szex van inkább nem. Ezeknek nincs jó vége soha.
dec. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Menj bele. Legrosszabb esetben szexelsz pár jót. De az is lehet összejöttök idővel.
dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy nő könnyebben beleszeret egy szexpartnerbe, hiszen legtöbbünk eleve érzelemből szexel. Nálam nem is működne másképp.

Attól is függ, miből gondolod hogy ő csak szexpartnernek szeretne téged. Mondta? Vagy eleve lemondtál róla hogy szerethet? A szeretője lennél?

dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En vagyok a no, de én 3 eve ugyanebben a helyzetben voltam, szerelmes voltam, de neki akkor 'nem volt ideje' barátnőre, csak alkalmi dolgokat szeretett volna. Belementem, egy pár hónapig ez ment, aztán megkerdezte leszek e a barátnője, mert olyan hatással voltam rá hogy mégis atertekelte a dolgokat, és nem akarja ezt veszni hagyni, illetve megakar ismerni. Azóta is együtt vagyunk🙈
dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!