Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi azt mondja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja nem szerelmes, de a jelek mást mutatnak?

Figyelt kérdés
Szóval , ha egy férfi nem szerelmes, mert ezt mondja, ugyan , attól még szerethet / kedvelhet, és olyanokat csinál , amit egy ember nem csinálna , ha az ember felé nem lennének érzései. Most akkor csak tagadja? 😃

2018. dec. 26. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Simán lehet, ez az a fajta téma a férfiaknál, amit nehezen ismernek be. Rámutat a sebezhetőségükre, és ezt nagyon nem szeretik, mert az alaptermészetük, hogy mindig, minden körülmények között kőkemény Rambónak kell mutatkozni :D
2018. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Ne meséld be magadnak, hogy szerelmes beléd, ha azt mondja, hogy nem, mert nagyon nagyot fogsz koppanni!
2018. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha azt mondja, hogy nem szerelmes, akkor higyj neki es nagyon sok csalodastol megkimeled magad.

A ferfiak nem nok, ok nem tesznek ugy, mintha...


#sajat tapasztalat

2018. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolso. Ki a fene irt E/1-be? 🤣 Szovegertes. Egyebkent meg nem ez volt a kerdes, ismet szovegertesi problemak.
2018. dec. 26. 23:09
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Elozo vagyok, azt felejtettem hozzatenni, hogy a szerelmes ferfi az megtesz mindent, hogy megszerezze a not. Altalanositas, de igaz.
2018. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#2 es a #3-nak is szolt!
2018. dec. 26. 23:10
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Kerdezo! Persze, tudom, nem rolad van szo, csak altalanossagban kerdezed mert nincs jobb dolgod karacsonykor a ferfi lelek rejtelmein agyalni.

HAHAHAHA


Az E/2 vagyis a te hasznalata meg altalanos alany is lehet=nyelvtani problemak talan?

2018. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Ha olyan dolgokat csinál, ami számodra annak a jele, az még nem jelenti azt, hogy szerelmes.

Ha megkérdezted róla, mert szóba került, és nyíltan kimondta, hogy nem az, akkor ezt vedd figyelembe. Ne keverd össze a kettőt.


Általánosságban én kedves vagyok másokkal. Több nő értette már félre ezt. Megdicsértem egyik haveromnak a barátnőjét, ráadásul úgy, hogy társasában voltunk. Semmi mást nem képzeltem bele, csak azt, hogy végre normális frizurája van (nyilván nem így, de előtte sosem tetszett). Pár évre rá meg visszahallottam, hogy mivel 2x megdicsértem az adott estén, akkor titokban rá vagyok kattanva. Nonszensz, ráadásul nem is az esetem.


Szóval ha valaki szeretget, olyan dolgokat csinálni ami imponál neked, de mellette elmondja, hogy NEM SZERELMES, akkor az nem szerelem.


(Kivéve ha nem rólad van szó, és egy társaságban lévő haverodról, akinek tetszik valaki, de nektek nem meri bevallani.. akkor ott lehet más a helyzet).

2018. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azert nem kell ennyire bonyolitani. Tortent mar ilyen velem ennyi. De egyaltalan nem most.
2018. dec. 27. 00:01
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
De durva, hogy azokat mind lepontozta, akik próbálták neki elmagyarázni, hogy nem szereti a hapsi. 😀
2018. dec. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!