Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párotok hogy mutatja ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok hogy mutatja ki, hogy szeret titeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az enyém nem él át hasonló bolondulást irántam mint én iránta. De szeret azt tudom, de honnan tudhatom hogy mélyebb oly annyira mint az enyém? Ha nehéz kifejeznie alapból is az érzéseit ugyanis elfojt mindent magába?

dec. 12. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem pofoz fel
dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékokkal, odabújással, érdeklődéssel, üzenetekkel, programokkal, kávé reggelenként, bókokkal, kimondja, hogy szeret, törődéssel bármikor, beszélgetésekkel, odafigyeléssel szexuális téren stb. stb.
dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen. Én sem mondom lazán a szeretlek szót, mert nem így lettem nevelve nőként. Nálunk a testi érintés a no 1. Szeretetnyelv. Neki a szívességek megtétele, nekem az együtt töltött idő a másik legfontosabb. Emiatt van némi nehézségem, mert én szeretnék többet lenni vele, de ő annyira extravertált hogy nehezen él a haverjai nélkül. De afelől nincs kétseg, h szeret.
dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez rosszul esne, sőt esik is mert olyan mintha második kérek lennék..
dec. 16. 00:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Kerék*
dec. 16. 00:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező én egy szóval sem mondtam, hogy ez nem esik rosszul, kérdést is írtam ki, hogy mégis beszéljem ezt meg vele vagy szakítás lesz a vége. Ráadásul egy pár hónapos dologról van szó, amikor még azt hihetném hogy nekem kéne lenni a világ közepe, de már most alig rak bele energiát.
dec. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi nem tudtam.
dec. 16. 09:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezzel csak arra utalni akartam hogy az ilyen kapcsolatok szerintem nem elég jók. :( Meg lehet próbálni beszélni a másikkal de... hm..
dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!