Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen a párotok? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen a párotok? Mit szerettek benne? Hogyan mutatja ki a szeretetét? Mit nem kedveltek benne?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Az fogott meg benne, hogy sosem akart játszmázni, aláásni az önbizalmamat, amit előtte sok srác akart velem tenni. Az elejétől megvolt a bizalom. Mindenben támogat és el tudja viselni a túláradó érzelmeimet annak ellenére, hogy ő pont nem ilyen.

Nem csak a párom, hanem a barátom is

2018. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

Nekem ilyen : OO


szeretem mert kettő van belőlük. Úgy mutatja ki, hogy mindig ot van ha gépelni akarok

2018. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Normalis. Ertelmisegi, muvelt. Nem ostoba proli, mint kb. minden masodik ember. Privit azonnal tiltom. Nem kell.
2018. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én pàrom könyvelõ, nagyon okos férfi. Kimutatja felém a szeretetét.

Amit nem szeretek benne, h szeret okoskodni, mindent megmagyaràz, nem vagyok egy Nagy bújós õ viszont nagyon :D

Amúgy jól kijövünk :)

2018. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korrekt mindenkivel. Nagyon művelt, mindemellett a kétkezi munkától sem riad vissza. Nyugodtan mondhatom, hogy igazi polihisztor.

Nem pazarló, a természetet tiszteli, az állatokkal nagyon jól bánik és kreatív.

Ezt mind nagyon szeretem benne.

Sokszor ölel, puszil. Képes kompromisszumot kötni. Ha akár akaratlanul is megbánt, bocsánatot kér. Megvéd, meghallgat.

Nem szeretem benne, hogy trehány és hogy gyorsan fel tudja húzni magát-bár elég gyorsan meg is nyugszik, csak békén kell hagyni.

2018. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!