Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra melyik a fontosabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra melyik a fontosabb? 1. A párotok mindennap elmondja, hogy szeret, de a tetteivel nem mutatja. 2. Nem mondja a párotok mindennap, hogy szeret, de a tetteivel ezt mutatja.

Figyelt kérdés
Nálam az első eset áll fent, de jobban örülnék a másodiknak. 30+N

2019. febr. 6. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetemben mondja is,de gyakran mutatja a tetteivel is,ugyanakkor erre nekem nincs szüksègem,mert ha valaki szeret (vagy ha nem szeret) előbb megérzem mèg mielőtt bármit is mond vagy cselekszik.
2019. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Csakis a második, nem maradnék olyan kapcsolatban, ahol az első eset áll fenn, hosszútávon tönkremennék benne. Nekem a szavak olyan szinten nem jelentenek semmit, hogy ha soha nem hallanám a "szeretlek" szót, de a tettekből érezném, akkor én lennék a legboldogabb. Nekem tettek nélkül minden szó üres, ez van.
2019. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
A kettő közül inkább a második, bár mi szeretjük mondani is egymásnak a párommal. De tettek nélkül lótuszt nem ér mondogatni.
2019. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő kell és meg is van.
2019. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A 2. jobb..nálunk inkább az első van jelenleg..
2019. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem százszor jobban esik, ha tettekkel van kimutatva.. ahhoz már néha szavak sem szükségesek.


Sok apró olyan tett van amiből tudom, hogy fontos vagyok. Ha készít nekem egy szendvicset vagy teát, ha pl beteg vagyok, többet ér, mint egy kimondott szó.

2019. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a 2.

Eleve nem szeretném, ha a párom túl gyakran mondogatja ezt a szót, mert szerintem minél többet "bizonygatja" szavakkal, annál kevesebb a valódi érzés. Ehelyett mutassa ki inkább tettekkel. Emellett persze jó érzés, ha olykor ki is mondja (különleges alkalmakkor vagy csak úgy spontán, amikor tudom, hogy szívből jön).


Attól viszont elfutok, amikor azt hallom, hogy párok, csak úgy dobálóznak a szeretlek szóval, mintha csak azt mondanák, hogy szia.

2019. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A tettek számítanak. Szavakat bárki mondat, nem biztos, hogy van igazság mögötte, ha a tett nem erősíti meg.
2019. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A második eset lenne a jobb. Nem azért tudom arról, aki szeret, hogy azt mondja. Hanem egyszerűen látom, érzem. Persze nem árt, ha néha ki is mondja.
2019. okt. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Láttad a Trónok harcát? “A király akinek azt kell mondania “Én vagyok a király!” valójában nem király.”
2019. okt. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!