Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én 28 éves vagyok és még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 28 éves vagyok és még soha nem volt Barátnőm. Mit gondoltok normális ez? Mit gondoltok a két Lányról?

Figyelt kérdés

Eddig nem kerestem a szerelmet, de ebben az évben rövid időn belül kétszer is rámtalált sajnos csak egyoldalú volt mind 2 alkalommal, mert mindkettönek van valakije.

Talán félreértettem őket,

de az egyik még először be is vallottam nekem, hogy "Crush-ja" van rajtam, aztán már azt mondta, hogy csak barátként szeret, amikor elmondtam neki, hogy szeretem őt. A másik mindig megölelt és mindig egyre szorosabbak és hosszabbak lettek az Ölelései(2-10 perc) egy este Sorozatot néztünk és utána beszélgettünk feküdtünk az ágyban, azt mondta ölelkezni akar mert tudta, hogy már nem fogjuk egyást mindennap látni, odafordúltunk egymáshoz átkaroltam és a mellkasomra feküdt úgy aludt el a végén amikor elmondtam neki, hogy aznap este beleszerettem, azt mondta, hogy hülye ötlet volt tőle, hogy sajnálja és hogy csakbarátként szeretet a barátját szereti és soha nem akart tőlem semmit.



dec. 21. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Nekem úgy tűnik mindketten lelki szemetesládának használnak. N
dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

A másodiknak pasija volt, de veled összebújva sorozatozott meg összebújt az ágyban? Őt tuti levarrhattad volna. Kihagytál egy helyzetet.

A gond az volt hogy ahelyett hogy csináltad volna, szerelmet vallottál. Soha ne valld be egy lánynak az érzéseid mielőtt bármi történt volna köztetek

dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Te is tudod, hogy nem normális. Azért is tetted fel a kérdést. Az életnek stációi vannak, ha ezek közül egy kiesik, hiba lesz a rendszerben, vagyis olyan, mintha az első lépcsőfokról egyből a 3. vagy 4. lépcsőfokra akarnál lépni. Na most ez korlát nélkül (tehát segítség nélkül) nem fog menni, mert lezúgsz a lépcsőn.


Barátnak jó vagy, de ennyi, és nem több. Nem vagy határozott, fosol a picsáktól, és ez baj. Nehéz lett volna rámozdulni? Meleg vagy? Nem volt az eseted? Impotens vagy? A szomszéd szobában aludt a nagyi, vagy mi a f*szom?


Kapd össze magad, nem vagy még vén, csak koravén igaz, de kezdj valamit, mert ez hosszútávon, ha eddig nem, de kikészít majd. Mi tart vissza a puncitól? A farok? De most őszintén.

dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát nekem ez gusztustalan, bocsánat, nőként írom de a kétnő undorítóan viselkedik. Nem csak veled a pasijával is.
dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az tartot vissza, hogy barátja van és ezért nem tartottam helyesnek, de nem mindenki gondolkodik úgy mint én.

Lehet, hogy akkor lehetet volna köztünk valami, de amint a barátjánál lett volna megbánta volna dolgot. Nekem ennél sokkal többet jelentet ez a lány.


Abban bíztosan igazatok van,hogy nem szabadot volna elmondanom egyik lánynak sem, de én mindig is öszinte voltam.

dec. 21. 22:34
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

5.


Botrányos a helyesírásod, azzal együtt, amit leírtál, és ahogyan írsz, egy felnőtt testben lévő gyerek vagy még. Ezért nincs kapcsolatod, és gyanítom, hogy nem is lesz sajnos. Túl jófiú vagy, nem tudsz helyesen írni, a lányokat felmagasztalod, hiszel a gyermeki szerelemben stb. stb.

dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Amúgy azt tudni kell, hogy mind két lány fiatal 19(akkor még csak 18) és 20 évesek így egyiket sem hibáztatom talán csak összezavarodtak és nem tudták pontosan mit akartak.
dec. 21. 22:40
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a Helyesírásomnak semmi köze ehez. Az Ember követ el Hibákat mint az életben, úgy az Írásban, de talán van abban is némi Igazság, amit te írtál.
dec. 21. 22:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8.



Elnézve a válaszodat igen, van benne valami.

dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

Mindaz, aki a helyesirason lovagol, egy pitianer proszto. Azt sem tudja, nem diszlexias volt-e valaki, arrol nem beszelve, hogy mi van akkor, ha rossz? Erzelmi intelligencia meg ott alacsony.

Ezek a lanyok plussmackonak tekintettek. Jol tetted, hogy nem tamadtad le oket. De ez empatia nelkuliseg, egy ferfibaratot valami eunuchkent kezelni, hacsak nem valoban vonzodtak is hozzad, es reszukrol ez igy tok jo erzes barat mellett szorakozni.

Nem rontottal el semmit. Biztos, hogy gatlasos vagy, tapasztalatlan. En akkor is probalnam, vannak maganyos nok is, koztuk is tapasztalatlan, felenk is. Fogalmam sincs hol, de ismerkedj, es ne tartson vissza kolonckent, hogy ugymond el vagy kesve.

dec. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!