Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érzel mikor csak kezdesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel mikor csak kezdesz valakibe beleszeretni, és milyen érzés mikor már szerelmes vagy?

Figyelt kérdés

dec. 22. 17:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

Kezdrtbrn kivancsi vagyok ít e hív e akar e, doppingol e engem, vonz jó a társasága van kémia, és ha a visszajelzései pluszolnak engem kezdem az illuziok gyártását hogy kettesben andalgunk biztos majf osszekoltozunk, álmodozom szer3lm4d leszek.


Ezzel ellentétben ha nem pluszol az illető, hanem hanyagol nem ir nem hív dtb szomoruan ugyan de lazán tudom venni a lapot, visszavenni, ignorálni, elfelejteni.


Tehát ez még a kezdeti "bizsergés" szakasza amit irto gyorsan el is tud illanni.


Ha már mondjuk járunk, szerelmes vagyok, az abban különbözik hogy az elengedés màr nehéz. Mert a szerelem oxitocin kötődést meg egy "ködöt" vált ki az agyba, tehát ha hanyagol is, vagy akát bunkózik is, elengedni nem megy hanem a remény van hogy lehet változik majd, lehet neki több idő kell, aztán önvádak hogy lehet én rontottam el vmit, vagy én nem vagyok vonzó neki, aztán ezeken a folyamat görcsölés tenni akarás, egyben tartani akarás meg a többi kín hót feleslegesen.


Csak ilyenkor nem tud racionális lenni az ember hogy aki menni akar rá kell adni a kabatot, egx szerelmes teljesen feleslegesen is küzd és vívja a maga szélmalomharcait.


Aztán ahogy vagy jön más akkor pikk pakk át lehet szeretni a másikba inkább.

Vagx szakítás van, es nincs más, de akkor az oxitocin kezd tisztulni ami depis elvonási tünrtekkel jár. Ilyenkor sokan mennek inkább vissza az exhez lejátszani a további szélmalomharcaikat.

dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Igazából csodálatos érzés. Szerintem le leszek pontozva,de maga a szerelem nem okoz fájdalmat. Nagyon szép amikor még csak ismerkedési fázisban vagytok,mert reggelente sokkal vidámabban kelsz fel,több az energiád,már egy szia hallatán is gyorsabban ver a szíved..stb. :) Amikor már szerelembe estél,folyton hiányzik..de az is valami különleges módon. Nekem is az eszembe szokott jutni hogy hogyan tudok egy valakire ilyen módon vágyni,hiányolni,és 24-ből 24-et gondolni. Minden korban és minden módon a szerelem és a szeretet önmagában egy gyönyörű dolog. :)
dec. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Es melyik intenzivebb amikor még csam kezdesz szerelembe esni vagy amikor mar az vagy?
dec. 23. 14:40
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő fázis rohadtul izgalmas. Intenzívebbnek inkább a szerelmet mondanám,mert minden formában megnyilvánulhat.Természetesen mindenkinek más a szeretetnyelve,ezért tartom csodának, ha valaki olyannal találkozol..akivel konkrétan mindenben passzoltok egymáshoz. :)
dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%
Amikor már kialakul az egysegelmeny, szerintem az az érett szerelem. Az ismerkedési szakaszban a vágyaidat vetited meg csak rá, abrandozol róla. És remélem, hogy ez kölcsönös. Ennek van egy bizonytalan része, de ezzel együtt is szép.
jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a kezdet a legintenzivebb erzes, utana jossz le a foldre a felhokbol.
febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekem az volt az intenzívebb, amikor már szerelmes voltam. A kezdet is izgalmas, de az inkább csak érdeklődés. Ki ő, mi ő, tetszem-e én is neki, lesz-e ebből valami, stb. Aztán amikor kiderül, hogy ez az érdeklődés kölcsönös, az egy újabb izgalmas fázis, az már a "hűha" érzés, a "lehet ebből valami". Akkor jön a megismerkedés, hogy milyen személyiség a másik, és ha az is vonzó, akkor robban a bomba. Na ez a legintenzívebb érzés, én ezt nevezem szerelemnek. És minél jobban megismertem őt, annál intenzívebb lett. Imádom őt a mai napig.
febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Es mi lehet a problema ha kedvel szimpi vagyok vonzodik is. Akkor miert nem szerelem ez még?
febr. 7. 15:47
 9/27 anonim ***** válasza:
Azért nem szerelem, mert a szerelem egy kiválasztó érzés. Ha valakinek szimpi vagy, attól még lehet neki szimpi egy tucat másik is. De ha szerelmes beléd, akkor már csak Te vagy neki. A szerelem már az elköteleződést is magában foglalja. Csak Te, és csak Ő! Senki más! Ez a szerelem.
febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
A szerelem már egy erős kötődés. Hogy te különleges vagy a számára, akar téged. A szimpi vagy és vonzódom hozzád még csak azt jelenti, hogy tetszel. Abból még bármi lehet, ott még simán el tudod minden szívfájdalom nélkül engedni a másikat. Nekem pl a szerelem kialakulásához már testi kapcsolat is kell. Amíg az nincs, addig csak vágyakozást érzek.
febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!